Senamiestyje siautėjo niekdariai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų sekmadienio rytą mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams teko važiuoti į įvairius incidentus. Didžiąją dalį jų, kaip spėjama, sukėlė pavojingai išdykaujantis jaunimas.

Tuoj po keturių ryto pagrindine Žemaitijos gatve važiavęs policijos ekipažas pamatė, kad ties 56-uoju namu iš šiukšlių konteinerio veržiasi liepsna. Atvykęs Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas su gaisru susitvarkė per dešimt minučių – užgesino šiukšlių konteineryje degusias  popierines dėžes.
Prieš penkias ugniagesiams vėl teko skubėti į iškvietimą – buvo pranešta, kad Mindaugo gatvėje ties 12-uoju namu dega automobilis. Nuvykus į vietą, paaiškėjo, kad degė šalia gatvės stovėjusio automobilio „VW Passat“ padanga.
Kol viena ugniagesių ekipažas likvidavo šį incidentą, į tą patį gaisrą Birutės gatve važiavę pareigūnai pastebėjo ant kelio važiuojamosios dalies išrikiuotus ir tirštame rūke pavojų eismo dalyviams keliančius tris šiukšlių konteinerius. Pareigūnai niekdarių sukeltą incidentą likvidavo –  grąžino konteinerius į jiems skirtą vietą.
Grįždami iš gaisro Mindaugo gatvėje ugniagesiai gelbėtojai pastebėjo senamiestyje V. Burbos gatvėje degantį šiukšlių konteinerį ir jį užgesino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto