Senelių namuose – kalėdinė popietė

Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Mes, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunieji šauliai, kuriems vadovauja kūno kultūros mokytoja Gražina Mitkuvienė, ne tik bendraujame su savo bendraamžiais, bet ir stengiamės daryti gerus darbus. Iš anksto paskelbę akciją „Aukok senelių namams“ ir surinkę įvairiausių rudens gėrybių, dar spalį lankėmės Žemaičių Kalvarijos senelių namuose, kurių gyventojai atsisveikindami pakvietė apsilankyti prieš Kalėdas.

Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Savo pažado nepamiršome: visą gruodį kūrėme atvirukus seneliams, patys juos užrašėme, galvojome, kaip dar galėtume pradžiuginti. Gruodžio 17 dieną kartu su gimnazijos vokaliniu ansambliu „Akcentas“ (vadovas – muzikos mokytojas Juozas Daukšas) vėl svečiavomės pas senelių namų gyventojus. Vežėme ir lauktuvių – pintinę keptų sausainių. Iš pradžių sugiedojome giesmę „Jėzau, tu – mūsų gyvenimas“, ansamblis atliko dar kelias dainas, o tada išdalijome atvirukus su palinkėjimais. Po neilgo koncerto pakvietėme senelius į valgyklą puošti kalėdinių sausainių, mes jiems patarėme, padėjome. Džiugu buvo matyti nušvitusius senelių veidus, šypsenas, išgirsti džiaugsmingus padėkos žodžius, nes šios bendravimo valandėlės paįvairino jų kasdienybę.
Iš visos širdies mums dėkojo senelių namų direktorė, bet nuostabiausia jausti, kai darydamas paprastą, didelių pastangų nereikalaujantį darbelį sušildai, pradžiugini kitą žmogų.
Rugilė STIRBAVIČIŪTĖ,
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunoji šaulė

Nuotr. iš gimnazijos archyvo

One Reply to “Senelių namuose – kalėdinė popietė”

  1. Kur seneliai? parašė:

    O kur pagrindiniau seneliai iš Laisvės 8?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto