Senjorai grįžo su medaliais

Po senjorų pirmenybių mažeikiškiai karatekos džiaugėsi pirmenybių apdovanojimais (iš kairės): Darius Šakys, Adomas Šverbas, vyriausiasis teisėjas Vidmantas Butnorius ir Rustam Safar-Zadė.  Nuotrauka iš klubo „Vytis“ archyvo

Su trimis apdovanojimais iš vienuoliktojo Lietuvos Shotokan karatė senjorų čempionato, kuris vyko Kaune, grįžo Mažeikių karatė klubo „Vytis“ sportininkai.

Shotokan karatė meistrai, senjorai ir senjorės, kurių amžius viršija 35-erius metus, rinkosi į Kaune esančią Kovos menų akademiją. Visi trys klubo „Vytis“ senjorai varžėsi amžiaus grupėje nuo 35 iki 40 metų. Kata (kovos su įsivaizduojamu priešininku) rungtyje Rustam Safar-Zadė, tik nedideliu pranašumu nusileisdamas senjorams iš Kauno, iškovojo trečią vietą, kumitė (kovų) rungtyje Darius Šakys ir Adomas Šverbas taip pat iškovojo trečias vietas.

„Buvau pasirengęs atstovauti savo klubui, bet teko vykdyti vyriausiojo čempionato teisėjo pareigas. Šiomis varžybomis kaip ir baigėme sezoną, dabar vyks tik karatė vasaros stovyklos, o man laiko ilsėtis nebus. Pradedu pasiruošimą pasaulio senjorų čempionatui, kuris vyks paskutinėmis rugsėjo ir pirmosiomis spalio dienomis Graikijoje, kasmet šiose varžybose dalyvauju. Senjorams pavasarį vyksta Europos pirmenybės, kuriose šiais metais Italijoje pelniau du bronzos medalius, rudenį pasaulio, kur taip pat tikiuosi lipti ant prizininkų pakylos“, – kalbėjo karatė klubo „Vytis“ vadovas Vidmantas Butnorius.

One Reply to “Senjorai grįžo su medaliais”

  1. Arturas parašė:

    Wow. Saunuoliai, vyrai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto