Senjorų komanda – tarptautinio turnyro prizininkė

„Arimetro“ futbolininkai pakartojo pernykštį pasiekimą – buvo antri. Nuotrauka iš komandos archyvo

Susibūrę į senjorų futbolo komandą mažeikiškiai tarptautiniame turnyre vėl pasižymėjo – pelnė prizinę vietą.

Nugalėjo draugystė

Jau vienuoliktą kartą Kretingoje vyko tarptautinis senjorų futbolo turnyras, kuriame, be lietuvių, varžėsi komandos iš Latvijos ir Rusijos. Buvo rungtyniaujama pagal vyresniems žaidėjams sukurtas taisykles: aštuoni prieš aštuonis skersai futbolo aikštės, žaisti du kėlinukai po dvylika minučių.
Mažeikių senjorų ekipa „Arimetras“ šiose pirmenybėse pasirodė garbingai – iškovoti antrosios vietos apdovanojimai.
Pirmosiose rungtynėse mažeikiškiai rezultatu 1:0 privertė pasiduoti Liepojos „Metalurgą“, 2:1 įveikė Kretingos „Juozo HBH“ komandą, 0:1 pralaimėjo turnyro nugalėtojui Plungės „Babrungui“ bei 2:1 palaužė Kauno „Feniksą“, kuris pasaulio benamių futbolo čempionate užėmė šeštąją vietą.
„Paskutinės rungtynės, kurias turėjome žaisti su Europos senjorų čempione du kartus nugalėtoja tapusia Kaliningrado „Baltika“, nieko nelėmė nei mums, nei jiems, o buvome ganėtinai per dieną pavargę. Tad su rusais dėl draugystės ir žiūrovų nusprendėme mušti dešimties metrų baudinius. Mušant po devynis baudinius, susitikimas baigėsi draugiškai – rezultatas 6:6“, – pasakojo komandos žaidžiantysis treneris Algirdas Mika.

Rengs tarptautinį turnyrą

Senjorų garbę šiame turnyre gynė Mindaugas Gintalas, Edgaras Survila, Ramūnas Batavičius, Gintautas Misius, Audrius Rovbutas, Kęstutis Lupeika, Žilvinas Savonis ir Andrius Žukovas.
„Šiame turnyre kovojame jau trečią kartą ir kaskart esame prizininkai – pernai taip pat likome antri.
Atsižvelgę į tai, kad senjorų futbolas populiarėja, spalį ir savo mieste pirmą kartą planuojame surengti panašų turnyrą, į kurį pakvietėme Ventspilio, Kaliningrado ir Kretingos senjorus“, – planus atskleidė A. Mika.
Žemaitijos senjorų didžiojo futbolo čempionate mažeikiškiai nėra numatę dalyvauti, tuo tarpu salės futbolo pirmenybėse, kur praėjusį sezoną iškovota nugalėtojų taurė, tikisi apginti šį titulą.

4 Atsakymai į “Senjorų komanda – tarptautinio turnyro prizininkė”

 1. petrui parašė:

  nuo 35 tai veteranai,pasigoglink jei nezinai

 2. Petras parašė:

  Atsakymas keistuoliui: primenu, jog visame pasaulyje senjorais žaidėjais laikomi sportininkai nuo 35-erių metų. Prašyčiau neklaidinti skaitytojų netaktiškais išvedžiojimais. Geros dienos.

 3. +50 ir vyresni parašė:

  Pritariu,tai kaip jie skaitysis po desimties metu…,

 4. Keista... parašė:

  Visada maniau, kad senjorai, tai kam virš 65. Pažiūrėjus į šiuos vyrukus spėju, kad dauguma jų arba visi tikrai neturi nė 50-ies. O man jau beveik tiek, t.y. 49. Tik man neapsiverstų liežuvis laikyti save senjoru. Man tiesiog būtų gėda tokiame amžiuje bėgioti skersai futbolo aikštės… Net norisi straipsnio autoriaus paklausti, ar šis 40-mečių “futbolas” yra žaidžiamas su ramentais, ar be?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*