Senjorų varžybose – mažeikiškių debiutas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmą kartą Žemaitijos senjorų salės futbolo pirmenybėse rungtyniaujantys mažeikiškiai tikslų neslepia – tikisi iškovoti auksą.

Žinomi du finalininkai

Savaitgalį baigėsi Žemaitijos senjorų salės futbolo reguliarusis čempionatas, kuriame varžėsi aštuonios ekipos. Be jame debiutavusių mažeikiškių, dar rungtyniavo dvi ekipos iš Telšių, po vieną iš Šiaulių, Kuršėnų, Plungės, Žagarės ir Tauragės.
Paskutinėse dvejose antrojo rato varžybose Mažeikių „Impulso“ senjorai rezultatu 5:3 privertė pasiduoti kol kas ketvirtoje vietoje esančius kuršėniškius ir 2:4 nusileido Šiaulių „Maseros“ salės futbolininkams.
Per reguliariojo čempionato keturiolika rungtynių „Impulsas“ iškovojo aštuonias pergales, trejas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir trejose patyrė pralaimėjimus. Jie užėmė antrąją vietą, praleisdami į priekį šiauliečius.

Taikosi į nugalėtojus

Pirmenybės vyksta jau apie dešimt metų, mažeikiškiai veteranai pirmą kartą susibūrė ir iš karto pateko į finalo ketverto varžybas.
„Impulso“ komandos gretas gina ne vienerius metus mūsų reprezentacinėse komandose žaidę Gintaras Juodeikis, Antanas Bulošas, Andrius Žukovas, Audrius Rovbutas, Žilvinas Savonis ir kiti, vartus patikimai gina Remigijus Geležinis.
„Nežinau, kažkaip susėdome, pamatėme, kad kitų kaimyninių rajonų senjorai vis dar žaidžia savo malonumui, suradome rėmėją ir nusprendėme dalyvauti. Matome, kad pavyko. Kovos verda tikrai atkaklios, stiprią komandą surinko šiauliečiai, kuriuos papildė ir buvęs „Romar“ žaidėjas, aukšto lygio futbolą žaidęs Tomas Kančelskis“, – apie mintį rungtyniauti kalbėjo ekipos vadovas ir žaidėjas Algirdas Mika.
Čempionato finalo ketverto varžybos balandžio dvyliktąją (šeštadienį) vyks Mažeikiuose, sporto komplekso salėje, per dieną čia bus sužaisti ir pusfinalių, ir finalo mačai.
Anot A. Mikos, namuose debiutantai nori parodyti, kad iš pirmo karto galima ne tik iškovoti medalius, bet ir tapti čempionais, todėl ragina sirgalius ateiti ir juos palaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto