Senoliams – kalėdinis sveikinimas

Židikų Marijos Pečkauskaitės jaunųjų šaulių būrys labai seniai palaiko glaudžius ryšius su Žemaičių Kalvarijos senelių globos namais, o Plinkšių senolių globos namus pradėjome šefuoti gal prieš trejus metus. Kiekvienais metais rudenį organizuojame gerumo akcijas: renkame rudens gėrybes, maisto produktus, kuriuos vežame į šiuos globos namus. Šiemet rudenį pažadėjome, kad atvyksime į svečius ir prieš didžiąsias šventes, nes seneliai laukia apsilankančių svečių.           

Todėl praeitą savaitę vėl vykome ir į Žemaičių Kalvarijos, ir į Plinkšių senelių globos namus pasveikinti jų gyventojų artėjančių švenčių proga. O tokiu atveju nevyksi tuščiomis, tad paruošėme kalėdinių dovanų, kurias pagamino mūsų gimnazijos verslumo grupės. Kartu vyko ir gimnazijos ansamblis „Akcentas“, vadovaujamas muzikos mokytojo Juozo Daukšo. Dainininkai surengė nedidelį koncertą. Abiejuose senelių namuose mus sutiko labai šiltai.

Atvykus į Plinkšių senelių namus, buvome palydėti į Kalėdų senelio rezidenciją, kur netrukus pasirodė ir pats Kalėdų senelis su nykštukais (senelių namų gyventojais). Gavome ir mes iš senelio dovanų. Patys papasakojome apie save: kokia mūsų šauliška veikla, kokiuose renginiuose  dalyvaujame žiemos metu. Globos namų gyventojai aprodė savo gyvenamuosius kambarius bei savo pagamintus darbelius. Prieš atsisveikindami kartu nusifotografavome su Kalėdų seneliu prie eglutės.                   

Mūsų apsilankymas paįvairino globos namų gyventojų kasdienybę. O kaip dažnai pamirštame žmones, kurie gyvena netoliese, juk reikia tiek nedaug, kad suteiktume kitiems džiaugsmo, kalėdinio stebuklo ir vilties. Norime palinkėti Žemaičių Kalvarijos ir Plinkšių senelių namų globotiniams sveikatos, stiprybės, šypsenų, juoko, gražių dienų ir šiltų prisiminimų.
Gražina Mitkuvienė
Jaunųjų šaulių būrelio vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto