Septynmečiai futbolininkai triuškino latvius

Pačių jauniausių – septynmečių Mažeikių futbolo klubo „Atmosfera“ auklėtinių debiuto tarptautiniame turnyre rezultatas – nugalėtojų taurė.

Septynmečiams mažeikiškiams, treniruojamiems Antano Bulošo, Latvijos komandos turnyre niekas neprilygo. Nuotrauka iš komandos archyvo

Turnyre Latvijoje, FC „Skonto“ manieže, jaunieji mažeikiškiai, vedami trenerio Antano Bulošo, palaužė iš eilės keturias Latvijos ekipas – pogrupyje rezultatais 6:0 ir 4:0 pranoko atitinkamai Rygos JFC „Corona“ ir FK „Dinamo A“. Po to pateko į finalo trejetą, kur vėl skynė pergales – iš pradžių 5:0 sutriuškino maniežo šeimininkus, o paskutinėse rungtynėse rezultatu 4:2 privertė pasiduoti FK „Dinamo B“ komandą.
Iš viso turnyre varžėsi devynios komandos, pogrupyje buvo žaidžiama šeši prieš šešis vienas dvidešimties minučių kėlinukas. Pogrupių nugalėtojai pateko į finalo trejetą, kur jau rungtyniavo du kėlinukus po penkiolika minučių.
„Manau, kad rezultatai byloja patys už save – darbas treniruotėse, vaikų noras žaisti, pasirodyti kuo geriau ir davė puikų rezultatą“, – sakė treneris.
Tokio amžiaus futbolininkams oficialios varžybos dar nevyksta, todėl jiems lieka tik draugiški turnyrai, kurių, anot A. Bulošo, tikrai netrūksta. Lapkritį jaunųjų futbolininkų laukia jėgų išmėginimas Kėdainiuose.

2 Atsakymai į “Septynmečiai futbolininkai triuškino latvius”

  1. Rasa parašė:

    Šaunuoliai vaikai ir treneris. Pirmyn, pirmyn ir dar kartą pirmyn!!!

  2. 123 parašė:

    …ir vis dėl to, tikėkimės, jog jie neišsibarstys ir visiems mažeikiečiams parodys gražų futbolą… Tad sėkmės vaikams, jų tėveliams, na ir žinoma treneriui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto