Sergamumo rodiklis pamažu didėja

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmąją metų savaitę mūsų rajono gyventojų sergamumas gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga šiek tiek padidėjo.

});

Mažiau susirgusiųjų COVID-19 liga

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento „Santarvei“ pateiktais duomenimis, sausio 1–7 d. mūsų rajone sergamumo gripu, ŪVKTI ir COVID-19 liga suminis rodiklis (gripo, ŪVKTI ir COVID-19 ligos atvejų 100 tūkst. gyventojų per savaitę) buvo 806,09 (ankstesnę savaitę – 738,60). Didžiausias jis buvo praėjusių metų 49 savaitę (gruodžio 4–10 d.) – 1492,62.

Sergamumo rodiklį palyginus su praėjusių metų pirmąja savaite, kai jis rajone pasiekė 1575,21 ir buvo perkopęs epideminį lygį, šių metų pradžioje sergančiųjų yra beveik du kartus mažiau. 

Lyginant su paskutine praėjusių metų savaite, susirgimų skaičius rajone praėjusią savaitę padidėjo nuo 383 iki 418, tačiau nuo 43 iki 30 sumažėjo naujų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto