Sergančiųjų COVID-19 infekcija – jau daugiau nei tūkstantis

Nuotr. iš SAM archyvo

Penktadienio statistiniai duomenys byloja, kad Mažeikių rajone COVID-19 serga 1023 asmenys. Praėjusią parą buvo nustatyti 67 nauji atvejai.
Nuo pandemijos pradžios Mažeikių rajone išaiškinti 1879 susirgimų atvejai, iš jų pasveiko 836 žmonės, mirė 19.

Nors kasdien nustatoma naujų COVID-19 ligos atvejų, bendras sergančiųjų skaičius vienu metu buvo pradėjęs mažėti, nes išgijimų buvo registruojama daugiau nei naujų susirgimų.
Pagal sergamumo rodiklį – 14 dienų atvejų skaičių, tenkantį 100 tūkst. gyventojų, – Mažeikių rajonas iš ilgą laiką buvusios penktos vietos šios savaitės pradžioje nukrito į dešimtą, o trečiadienį – į penkioliktą.
Vėl daugėjant susirgimų, situacija keičiasi. Penktadienio duomenimis, pagal šį rodiklį šalyje esame vienuolikti.

4 Atsakymai į “Sergančiųjų COVID-19 infekcija – jau daugiau nei tūkstantis”

 1. Baisu parašė:

  Netvarka,prekybos centruose nekontroliuojami srautai,jaunimo neatsakingumas,nenutrauktos pamokos pradzios mokyklose,savivaldybes klerku intrigos del postu tokiu atsakingu momentu,choru repeticijos ir kiti samburiai privede prie didziules nelaimes.Neapsaugome saves nei kitu,pasigailekime medicinos darbuotoju,ligoninese tragiska padetis.

 2. Nuomonė parašė:

  Pikta, kad net kai kurie tėvai atveda į darželį vaikus nedėvėdami kaukių. :( Rytais policija neblogai baudų prisirinktų.

 3. Mazeikietis parašė:

  Buvau maksimoj naftininku 20 pries tris dienas, pirkeju pilna, prasilenkia per pusmetri , nesisaugo ,lauke tarp daugiabuciu sutiksi ivairiu ekzemplioriu ,vieni nosis iskise ,kiti jauni ir be kaukiu vezimelius su mazais vaikais stumdo…ir t.t. Taip mes ir laikomes tvarkos nesisaugom ir kitu nesaugom ,todel tiek daug Mazeikiuoseserganciu ir mirciu. Blogai yra ,niekas nekontroliuoja gatvese ,prekybos centruose…na tikrai nesu mates .Kartais prasilenkiant su nenesiojaciu ar nosi iskisusiam is kaukes norisi i zubus duoti, bet gaila ,kad to negalima daryti…..

 4. B. parašė:

  Tokios žinios turi būti publikuojamos kasdien. Nors ir baisios tos žinios, bet teisingos. Tegu skaito tie, kurie iki šiol nesupranta, kad tai baisi liga, kad nuo jos reikia saugotis, saugoti savo artimuosius, tegu skaito besišlaistantys be jokio reikalo po prekybos centrus, tegu prisimena skaičius. Gal supras, kad jie sekantys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*