Šerkšnėnų šventė – su nuotaika, dovanomis ir dainomis

Autoriaus nuotr.

[nggallery id=“986″] Pirmąjį rugpjūčio šeštadienį į šventę „Vasaros spalvų paletė“ savo seniūnijos gyventojus ir svečius tradiciškai pakvietė Šerkšnėnai. Šiemet ji buvo dviguba, nes minėtos ir Šerkšnėnų 460-osios metinės.
Kaip visada, šioje šventėje netrūko linksmybių, įvairiausių pramogų, dovanų, geros muzikos ir žiūrovų.

Pirmieji šventėje pradėjo šurmuliuoti prekybininkai – sutikti linksmybių dalyvius reikia būti pasiruošus iš anksto. Drauge su prekybininkais darbą pradėjo ir sportinių rungčių organizatoriai – sporto klubas „Mažeikių Švyturys“.
Sportininkų Šerkšnėnų šventėje niekada netrūksta – ši gyvenvietė garsėja Valstybės dieną, Liepos 6-ąją, organizuojamu bėgimu apie Šerkšnėnus. Sporto mėgėjai šiemet varžėsi, lenkdami rankas, kilnodami rąstą, laikydami svarstį, traukdami virvę.
Nenuobodžiavo drauge su tėveliais į linksmybes atėję vaikai: vieni džiaugėsi batutu, jiems skirtu pramogų kampeliu, dar kitus užėmė „Veiklių mamų klubas“ iš Mažeikių.
Šventę gera nuotaika, šmaikščiomis kalbomis papuošė jos vedėja – charizmatiškoji Violeta Mičiulienė. Stefutės vaidmenį grupėje „Ambrozija“ atliekanti, žodžio kišenėje neieškanti aktorė, humoristė teigė į Žemaitiją atvykstanti gana dažnai.
„Turiu draugę Luokėje, esu buvusi daugelyje jūsų krašto vietų, tad net šiek tiek moku žemaitiškai. Kai ilgiau čia pabūnu, namiškiai prašo persijungti į jų kalbą“, – juokėsi iš Panevėžio kilusi aktorė.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Vaidas RUNKAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto