Seserys koncertui renkasi Renavo dvaro parką

Viena populiariausių Lietuvos pop grupių „Sisters On Wire“ dalyvauja Žemaitijos dvarų festivalyje. Festivalį trečią kartą organizuoja kompanija „Klasikos degustacija“. „Sisters On Wire“ koncertas vyks Renavo dvaro parke pastatytoje scenoje rugpjūčio 11 d.

Susibūręs 2015 metais žavingas ketvertas nesustodamas renka fanus Lietuvoje ir pasaulyje, užkariauja scenas ir „apšildo“ pasaulines grupes kaip „A-ha“ ir kitas. Grupę sudaro Olegas Jerochinas (vokalas, gitara), Filipas Gusevas (gitara), Marius Oršauskas (būgnai) ir Ieva Ščerbinskaitė (vokalas, pianinas). Pirmasis ansamblio lietuviškas albumas „Taip Jau Gavosi“  greitai tapo vienu mėgstamiausių vakarėlių, grojaraščių, švenčių, renginių ir festivalių repertuaro dalimi. Kūrinys „Mėlyna Mėlyna“ klausytojus žavi įtraukiančiu ritmu, šilta poezija, užburiančiais svajingais gitarų akordais. Daina laimėjo eilę prizų: 2020 metais radijo stočių „M-1“ ir „Lietus“ pripažinta kaip geriausias vasaros kūrinys, buvo nominuota M.A.M.A. apdovanojimuose ir konkurse „2020 Aukso lašas“, o grupė tais pačiais metais pelnė „metų pop muzikos atlikėjo“ titulą.

Įdomus faktas, kad net nesuprasdami lietuvių kalbos melomanai atranda „Sisters On Wire“, grupė populiarina ir savo muziką, ir Lietuvą. „Šios dainos aš ištisai klausiausi dvejus metus. Mano nuomone, tai geriausia iš visų. Aš myliu Ievos Ščerbinskaitės išskirtinumą ir išraišką“, – rašo įsimylėjęs gerbėjas Santiago Henao apie dainą „Taip Jau Gavosi“. 

„Tai tokia graži daina ir vaizdo klipas, atskleidžiantis ir mistinės lietuvių kalbos grožį, ir vokalistę. Absoliučiai stulbinanti“, – jam antrina kitas užsienietis klausytojas.

Koncerte skambės grupės TOP dainos bei kiti jos kūriniai. Žemaitijos dvarų festivalio rėmėjai: „Plungės lagūna“, „Plungės šaltis“, „Jubana“, „Kūbas“. Partneriai – Renavo dvaro sodyba, Plungės rajono savivaldybė, Žemaičių dailės muziejus, Santarvė ir Telšių žinios.

https://tickets.paysera.com/en/event/sisters-on-wire-mazeikiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto