Šešiolikmetis pasišvaistė peiliu

Paaugliui pateikti kaltinimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo iš chuliganiškų paskatų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienio vakarą kilęs konfliktas tarp penkiolikos šešiolikos metų paauglių baigėsi pasišvaistymu peiliu. Du jaunuoliai paguldyti į Mažeikių ligoninę, vienas – dvi paras praleido policijos areštinėje, jam pateikti kaltinimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo iš chuliganiškų paskatų.

Apie dvidešimtą valandą žodinis konfliktas tarp dviejų jaunų žmonių grupių kilo prie Naftininkų gatvėje esančios kebabinės. Vien žodžių neužteko, kilo muštynės, bet ir pasimosavimo kumščiais buvo negana – šešiolikmetis išsitraukė peilį ir juo pasišvaistė: vienam penkiolikmečiui dūrė į kaklą, kitam – į krūtinę. Medikų ekipažas sužeistuosius išvežė gydyti, o susirinkę žmonės atvykusiems policijos pareigūnams perdavė visus tris konflikte dalyvavusius jaunuolius.
Šešiolikmetis I. D., pas kurį rastas peilis, dviem paroms uždarytas į policijos areštinę, jam po įvykio nustatytas 1,81 promilės girtumas. Po dviejų parų jis iš areštinės buvo paleistas, skirta kardomoji priemonė – registruotis policijoje. Tuo tarpu kiti du konflikte dalyvavę jauni žmonės – penkiolikmetis M. A. ir metais vyresnis V. B., apklausti ir perduoti tėvams.
„Įtariamasis pasišvaistymu peiliu mums jau žinomas nuo mažų dienų, jis yra linkęs nusikalsti. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, jau vien už tai gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų. Gavus medikų išvadas ir atsižvelgus į nukentėjusiųjų būklę, kaltinimai gali pasunkėti“, – „Santarvę“ informavo rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.

One Reply to “Šešiolikmetis pasišvaistė peiliu”

  1. mazeikiete parašė:

    nagus atkapot tiems snargliams. ne paleist reikejo ,o uzdaryt i buda ir est neduot !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto