Šeštadienį  – „Europos muziejų naktis“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gegužės 13-ąją vyks tarptautinė muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“.

Ji neaplenks ir Mažeikių muziejaus bei jos padalinių. Visų jų lankymas šeštadienį – nemokamas. Dalyje darbo laikas – ilgesnis, nei įprastą šeštadienį, o lankytojams bus siūloma įvairių pramogų.

„Europos muziejų naktį“ organizuoja Prancūzijos kultūros ministerija, bendradarbiaudama su regioniniais kultūros reikalų direktoratais. Mūsų šalies muziejai prie akcijos jungsis 18-tą kartą. Mažeikių rajone ši tradicija – šiek tiek „jaunesnė“.
Mažeikių muziejus šeštadienį dirbs 10–23 val.

Lankytojai galės ne tik pamatyti šiuo metu veikiančias parodas, bet ir dalyvauti „Lauko biuro“ organizuojamuose žaidimuose, skirtuose visai šeimai.

Muziejuje vyks ir kiek neįprasta veikla – sporto treniruotė „Evoliucija“ ir tempimo bei savimasažo mankšta su volais. Abi jas ves mažeikiškis sporto treneris Lukas Petrauskas. 

Viekšnių vaistinės muziejuje šeštadienį visuomenei bus pristatytas Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Skrajojamojo teatro spektaklis „Ivinskio obelys“. Jo režisierius – Martynas Januška.

Prie „Europos muziejų nakties“ akcijos jungiasi ir židikiškiai kultūros centro, bibliotekos, Židikų Marijos Pečkauskaitės memorialinio muziejaus darbuotojai. Muziejuje šeštadienio popietę vyks koncertas. Jame skambės Rinaldos Pocevičiūtės, svečių iš Mažeikių, Židikų kultūros centro ansamblio „Romantika“ dainos.

Daugiau informacijos apie Mažeikių rajono muziejuose planuojamus renginius – www.mazeikiumuziejus.lt arba https://www.muziejunaktis.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto