Šeštadienį – įvykiai lyg kaleidoskope

Aikštelės tvora nuo automobilių smūgių nukenčia jau antrą kartą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sužeista pėsčioji, taranuota automobilių stovėjimo aikštelės gelžbetoninė tvora, sulaikyti, kaip įtariama, vogtu automobiliu važinėję jauni vyrai – tokia trumpa savaitgalio įvykių rajono keliuose suvestinė.

Sužeidė pėsčiąją

Šeštadienį apie trečią valandą po pietų taranuota gelžbetoninė tvora Vilties gatvėje, kuria apjuosta automobilių stovėjimo aikštelė. Į tvorą trenkėsi septynerių metų vairavimo stažą turinčio 26-erių metų mažeikiškio G. M. vairuojamas automobilis „Peugeot 406“. Pirminiais policijos duomenimis, vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė mašinos ir rėžėsi į tvorą.
Savo paaiškinime vairuotojas teigė siekęs išvengti avarijos, todėl nieko kito neliko, kaip trenktis į tvorą.
Ši gelžbetonio tvora nukentėjo jau antrą kartą – pirmą kartą į ja trenkėsi ir angą išdaužė mokomasis automobilis.
Po pusvalandžio policijai pranešta apie įskaitinę avariją. Stovėjimo aikštelėje Naftininkų gatvėje  automobilis „Renault Megane Scebic“, kurį vairavo mažeikiškė K. Ž., važiavo atbuline eiga ir galine mašinos dalimi kliudė ir sužalojo pėsčiąją – 71-erių metų Žemaitijos gatvės gyventoją. Moteris išvežta į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių, čia jai diagnozuotas kaulo lūžis.
Pareigūnai primena, kad pradedant važiuoti atbuline eiga, būtina įsitikinti, kad tai daryti yra saugu,  praleisti pėsčiuosius ar kitą važiuojantį transportą.

Sulaikyti Pievėnuose

Tą pačią dieną policijos pareigūnus pasiekė pranešimas, kad po Pievėnus važinėja automobilis „VW Golf“ be valstybinių numerių, o jo vairuotojas akivaizdžiai yra neblaivus. Į gyvenvietę nuvykusiam ekipažui nupasakoto automobilio ilgai ieškoti nereikėjo – jį pastebėjo ir sustabdė prie bažnyčios esančioje gatvėje.
Automobilį vairavęs trisdešimtmetis Panevėžio rajono gyventojas A. Š. negalėjo pateikti jokių dokumentų, prisipažino, kad vairuotojo pažymėjimo nėra įgijęs. Patikrinus duomenų bazėje paaiškėjo, kad vyriškis šių metų sausio 20-ąją jau buvo baustas už vairavimą išgėrus ir be teisės vairuoti, o dabar ir vėl nustatytas 2,04 promilės girtumas.
Į sulaikymo vietą atvyko ir kolegos policininkai iš Akmenės – buvo pranešta, kad šis automobilis yra pavogtas šiame mieste. Be vairuotojo jame sėdėję neblaivūs keleiviai – 27-erių metų vaikinas, kuriam nustatytas 2,24 promilės girtumas, ir penkiolikmetis, kuris buvo blaivesnis – 1,26 promilės, tikino, kad mašiną paskolinęs draugas. Visa girtų kompanija buvo pristatyta į Mažeikių policijos komisariatą, kur tęsiamas tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto