Sezoną pradėjo stalo tenisininkai

Šiais metais dalyvauti šalies stalo teniso pirmenybėse pareiškė norą net 223 komandos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Užsiregistravus dalyvauti stalo teniso šalies pirmenybėse daugiau kaip dviem šimtams komandų, įkurta septintoji šalies stalo teniso lyga. Mūsų mieste stalo teniso populiarumas nekrinta – pirmenybėse žais septynios komandos.

Starte – pergalės

Pirmosios į kovą stojo Lietuvos stalo teniso komandinių pirmenybių aukščiausios lygos vyrų komandos. Mažeikių „Vijurkas“, kurio garbę gina Marius Bučys, Vilius Vasaris, Matas Vilkas ir Algirdas Sriubas, pirmojo turo kovas žaidė Vilniuje ir iškovojo pirmąsias dvi pergales, laimėdami 5:0. Mažeikiškiams nepasipriešino Vilniaus B. Balaišienės bei Šalčininkų „Šalčios“ ekipos.
„Čempionato tvarka nesikeičia – dviem ratais rungtyniaus dvylika komandų, po šių susitikimų ir paaiškės šalies čempionai ir prizininkai. Praėjusį sezoną tos pačios sudėties komanda tapo šalies čempione, šį titulą per savo klubo istoriją iškovojome jau septynis kartus, tad ir šiemet planuojame būti tarp prizininkų, juolab kad gera pradžia padaryta“, – kalbėjo komandos treneris Raimondas Jackevičius.
Moterų pirmenybės prasidės kiek vėliau, čia dalyvauja aštuonios komandos. Mažeikių „Vijurko“ komandoje, praėjusį sezoną tapusioje šalies vicečempione, startuos tos pačios tik mūsų mieste išugdytos sportininkės: Žaneta Brasaitė, Ramunė Armonaitė ir Martyna Sidabraitė.

Žais septynios komandos

Šiais metais dalyvauti šalies stalo teniso pirmenybėse pareiškė norą net 223 komandos. Moterų varžybose kaip ir anksčiau bus aukščiausia ir pirmoji bei antroji lygos, tuo tarpu vyrų lygose naujovė – dėl didelio dalyvių skaičiaus įkurta dar ir septintoji šalies stalo teniso lyga. Su aukščiausiąja lyga, iš viso vyks aštuonių lygų varžybos.
Pašnekovas pasidžiaugė, kad ir mūsų mieste stalo tenisas populiarus – pirmenybėse dalyvaus viena moterų ir šešios vyrų komandos. Pirmojoje lygoje tarp dvylikos komandų rungsis praėjusį sezoną šeštąją vietą iškovojęs „Vijurkas-2“ (Gvidas ir Faustas Rozgos, Raimondas Jackevičius, Jonas Norkus ir Lukas Daukšas) bei aštuntąją vietą užėmęs „Vijurkas-3“ (Mantas Rimeikis, Valdas Švedas, Armandas Domeika, Žydrūnas Kižys). Penktojoje šalies lygoje tarp 24-ių komandų rungsis Mažeikių „Vijurkas-4“, „Feniksas“ ir „Sedula“.
„Pirmenybės vyks iki gegužės pradžios, džiugu, kad ši sporto šaka nėra pamiršta. Šį mėnesį vyks tarptautiniai renginiai – Baltijos šalių čempionatas, Europos asmeninis čempionatas, Europos kvalifikacinis turnyras, tad šalyje varžybų nebus daug“, – pastebėjo R. Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto