Sezonas baigiasi, mįslė išlieka

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Balandį daugiabučių namų gyventojai jau gali lengviau atsikvėpti – šildymo sezonas lyg ir baigiasi. Bus dar vienas solidus mokėjimas, dar šiek tiek gali tekti  susimokėti ir už gegužės mėnesį sunaudotą šilumos energiją, bet paprastai tuomet šildomės trumpiau ir šilumos energijos pirkti ne tiek daug tereikia.
Kaip ir anksčiau, 2016–2017 metų šildymo sezono metu daugelis renovuotų namų gyventojų gerokai sutaupė. Kiti dar tikisi sutaupyti arba bijo, kad išlaidos ateityje padidės.
Tarp tokių mažeikiškių – dalis Ventos g. 31-ojo namo gyventojų, kurie iki šiol nesusitaiko su bendrijos narių daugumos pasirinkimu – alternatyvia būsto šildymo sistema.

Plačiau skaitykite trečiadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Sezonas baigiasi, mįslė išlieka”

  1. Mįslė, parašė:

    kad kurie gyventojai iki šiol nesusitaiko su bendrijos narių daugumos pasirinkimu?

  2. Komentatorius parašė:

    Ar čia aš neraštingas ir nesupratingas, bet pirma pastraipa yra kosminė: „lengviau atsikvėpti; Bus solidus mokėjimas; dar šiek tiek susimokėti ir už gegužės mėnesį; bet šilumos energijos pirkti ne tiek daug tereikia“. Gal tinkamesnius jungtukus parinkti reiktų, arba nekurti dramos ten, kur jos nėra. Ir dar vienas: „2016–2017 renovuotų namų gyventojų gerokai sutaupė. Kiti dar tikisi sutaupyti“. Ką kiti tikisi sutaupyti, jei kalbama apie buvusį šildymo sezoną, kuris jau baigiasi?

  3. nesupratau parašė:

    Ka cia kalbat apie geguze suvartota siluma? Berods, tik pernai pora dienu silde. Siaip sildymo sezonas visada baigiamas balandi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto