Šiandien minime Laisvės gynėjų dieną

1991 metų sausio 11–13 dienomis tūkstančiai Lietuvos žmonių išėjo į gatves, pasiryžę ginti atkurtos Valstybės nepriklausomybę ir savo pačių atgautą laisvę.
Keturiolika žuvusiųjų ir beveik tūkstantis sužeistųjų – tokia buvo Lietuvos žmonių auka už laisvę.
Ši sausio diena jau dvidešimt šeštą kartą mums primena laikus, kai šalies žmonės, pamiršę tarpusavio nesutarimus, ambicijas ir politines pažiūras, drąsiai ir vieningai stojo į kovą už laisvę.
„Santarvės“ pašnekovai, su kuriais bendravome Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, dalijosi mintimis  apie šios datos prasmę, apie žmonių pilietiškumą ir patriotizmą, prisiminė, vertino, lygino, prognozavo.

Jų mintis skaitykite penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Šiandien minime Laisvės gynėjų dieną”

 1. Komentatorius parašė:

  Aš niekaip nesuprantu, kodėl Lietuvoje gyvena būtent tie, kurie labiausiai nepatenkinti čia esančia tvarka ir politika. Už ką balsuojate, tą ir išrenka, taip ir gyvena tie, kurie tik laukia kol kas atneš ką nors ir įduos.
  Sunku susitaikyti, kad vogti nebegalima ir nėra kaip prasigyventi? Motulė rusija ir batkos baltarusija jūsų visada laukia. O ES ir NATO yra geriausia, kas galėjo Lietuvai nutikti.

 2. Hmm parašė:

  Cia kuria kalba Tamsta ? Nepatinka tiesa ,pazvelk i LT skola dar daugiau suviduriuosi 17,5 milijardo euru tai ne juokas ir greit užsidarys EU pašalpėles ka tada darysi patriote ?Kiek ta pasakėle maitins kad ruskiai puola ,zmones baigia išsilakstyti kas tas skolas atidavinės ,ai tau arciau dusios ko gero koks pajuodelis bitik amerikonas ir be to gi Lt demokratija ,zodzio laisve ir t.t. taip kad kišk savo liežuvį …nu pats zinai kur ir įjunk smegeninės likučius jeigu po bambalio ju ten dar likę……

 3. sasa parašė:

  nejuokinkit skeltanagiu sebezdos su savo komentarais, obkomais… eok babytei eura duok, duonos parnesk, o ne suda malk

 4. Hmm parašė:

  Ir kas pasikeite?Vieni Ponai pakeite kitus ,viena kariuomene pakeite kita,vieni piniginiai ženklai pakeite kitus ,komandavo Maskva dabar Vašingtono obkomas ir Briuselis taip kad…..ai tiesa Konstitucijoj parasyta kad negali but Lietuvos žemėj svetimu šalių kariuomenės bet kas ten kreips dėmesį i kazkokia ten Konstitucija .O siaip tai gaila kai zmones žuvo del propiesoriaus anukelio gerovės …..

 5. Polkarija, pencininke parašė:

  Kiek bereikalingai sukurenama ugniakuro. Galetu tas malkas pencininkams isdalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto