Šiandien – rekordinio projekto pabaigtuvės?

Šiandien Savivaldybės komisija turėtų apžiūrėti, ar parko rekonstrukcijos darbus atlikęs rangovas ištaisė visus defektus. Vytauto MALŪKO nuotr.

Ilgiausiai Mažeikiuose trukęs rekonstrukcijos projektas šiandien turėtų būti baigtas. Jo įgyvendinimo terminai buvo atidėti net 3 kartus.
Prieš penkias dienas darbų priėmimo perdavimo aktas su rangovais buvo pasirašytas. Tačiau greta jo pasirašytas ir darbų apžiūros defektų aktas, pagal kurį visus trūkumus rangovas turi likviduoti iki šio antradienio.
Gegužės pradžioje paklausus, kas bus, jei Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamo projekto „Mažeikių senamiesčio parko kompleksinis sutvarkymas“ rangovai nesugebės užbaigti laiku, Savivaldybės statybos ir remonto skyriaus vedėjas Arūnas Knystautas atsakė trumpai: „Mokės delspinigius.“
Tuomet buvo akivaizdu, kad, norint laiku įvykdyti visas projekte numatytas užduotis, reikėtų išskirtinio susitelkimo ir itin spartaus darbo. Deja, terminai „prispaudė“ statybininkus…
Būtina priminti, kad  atnaujintas parkas lankytojus turėjo priimti jau prieš trejus metus. Nesutarimai tarp Savivaldybės ir gyventojų šį terminą „pratęsė“ iki 2014-ųjų.

Parko rekonstrukcijos projekto istoriją ir šios dienos situaciją „Santarvė“ pateikia antradienio laikraštyje.

23 Atsakymai į “Šiandien – rekordinio projekto pabaigtuvės?”

 1. net komentaro parašyt negalima parašė:

  Lenda iš visų pusiu reklamos su visokiom bonkėm. Visai gražus parkas. Man patiko. O va Santarvės svetainė- grynas šiukšlynas. Užkniso tos reklamos negyvai iš visur iššokančios.

 2. Man parašė:

  man tai visai patinka, tik nesuprantu, kodel dalis takeliu padengta palaidais akmenukais, o ne plytelem, geriau mažiau tų takeliu, bet kad visi butu dengti trinkelemis, o dabar tarp tvoreliu stovi suoleliai, pagrindas – palaidi akmenukai, prilukštenta kalnas saulegrazu – kaip jas sušluoti nuo žvyro??

 3. JEIGU KĄ parašė:

  Vien drenažas apie 1,5 limono,kad PO MOLĮ nebraidytum,visai nesiorentuojat įkainiouse ir darbų kainose.

 4. pakeleivis parašė:

  kazkuris is komentaru buvo apie ta griozda,tai jis bus sutvarkytas.juk straipsnyje apie tai buvo rasyta. o siaip buvo apklausa del jo ir dauguma pasake taip palikti tik reikia ji atrestauruoti.

  o parkas daug grazesnis ir zinoma kas liecia siukslines tas tiesa ju reikia ir truksta.

 5. to jeigu ką parašė:

  bet ar tai verta 5milijonų?????

 6. JEIGU KĄ parašė:

  Ką tik apvažiavau apie parką ratu.Jaunimas pliekia krepšinį,lekia dviračių duobėje.Vaikai supuojasi ant arkliukų Ant suoliukų pilna senyvo amžiaus žmonių.Viskas normaliai.O ZYZLIŲ KAIP VISADA VIENAS KITAS ATSIRANDA. Ir WC kiek girdėjau pastatys naują.

 7. nusipelnęs santechnikas parašė:

  Didelis valdininkų, o ypač administracijos direktoriaus ir jo tarnybos ŠŪDAS

 8. Jorė parašė:

  Šiandien buvome parke. Kas rašo, kad nėra šiukšlių dėžių, tikrai parke nesilankė. Šiukšlių dėžės yra. Šiaip vaizdelis nykus, gerai, kad švietė saulė. Sūpynės vaikams tokios, kad vaiko pasupti negali, jos atsitrenkia į stovus. Karstyklės siaubingos… Tiek projektavo, darė, rašė, svarstė, vėl darė. Gaila pinigų. Mažeikiuose visada tas pats – lėšų nebėra, rezultatų nėra. Dar turėtų pasirodyti nuotraukos su Savivaldybės ponais parke. Ponai bus gražūs!!!

 9. erikas parašė:

  Čia skaitosi pabaigta? Ar neturėtų tie akmenys narvuose tapti akmeninėmis tvorelėmis?

 10. juzis parašė:

  nejaugi i Maziekiu senamiescio parka buvo atvaziaves v. lansbergis ir pamate Tarybiniais laikais pastatyta tualeta ,nes buvo tuoj panaikintas ,o musu laiku specialistai ,tokiu objektu pastatyti nesugeba ,todel ir tupineja kur kam patogiau ,todel i parka artimiausiu metu,nelabai kas benores vaikscioti ,nes tualeto kvapas jauciasi visame parke

 11. xxx parašė:

  Prie kiekvieno suoliuko butina pastatyt siuksliu deze. Zmones priseda suvalgyt leda, ar tai parukyt ar isgert ko nors, ir kai reikia ismesti siuksle, siukslines nesimato. Tad tenka siuksles slepti uz medziu.

 12. Komentatorius parašė:

  Visada sugalvojama kaip sugadinti gerus dalykus. Laisvės gatvėje pristatė nereikalingų šviesoforų, o parke pridėjo grotų, o į jas – akmenų. Kai kur net tuščias paliko. Pirma mintis – sveiki atvykę į uždarytą Aušvico stovyklą, kur visi buvo už grotų ir niekas nepateko į laisvę. Nuostabus sprendimas. Suprasčiau, jei jos būtų pusmetrio dydžio, o dabar virš galvos. Oh yes, didieji protai, kur jūs, ką jums simbolizuoja metalai ir akmenys? Šiltus jausmus ir prisiminimus?
  Kažkas nerado tualeto, o aš neradau nei vienos šiukšlių dėžės. Važiavau prieš savaitę. Gal per tą laiką pastatė, jei ne, tuomet sėkmės rankiojant šiukšles iš bet kur.

 13. Algirdui parašė:

  Nepyk ALGIRDAI,kad tavęs vis neišrenka tauta,nes kritikuoti – lengviausia.Kritikuodamas niekada nepasieksi to olimpo.Reikia konkrečiai siūlyti kaip spręsti problemą iš esmės.Tada gal užkibsi ir labai priklauso su kokia kompanija ruošiesi tai padaryti.Nesiblaškyk kas rinkimai keisdamas kompanionus.Tauta jau išmoko atskirti pelus…..nuo grūdų.

 14. Reda parašė:

  Kai pamačiau tuos akmenis už vielinės tvoros, vos šoko negavau. Dieve, dieve, niekas Mažeikių nebeišgelbės…..

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  Kode po daugiabuciu renovacijos nera pasirasomi priemimo aktai dalyvaujant namu gyventojams? Kiek broku padaryta ir niekam ne motais? Tik mokekit pinigus i prieki… Kai sutartis pasirasyti del projektu,tai buvo spaudziami namu gyventojai ar jie tam turi ar neturi lesu…Kas vyksta? O apie vd.misko rekonstrukcija,kuris iki siol neturejo dar Vardo ,tai jau ir kalbeti nebereikia, taip jau gyventojams aisku!

 16. to Algirdas parašė:

  Labiai šaunus komentaras. Tačiau rašinys ne apie tai, visi džiaugiasi parku, skaičiuoja suolelius, o apie išvaistytas lėšas, atsakomybę nekalbama. KALTŲ NĖRA ir jų neieškoma.

 17. Algirdas P. parašė:

  šiandien – senojo parko ir ES milijonų LAIDOTUVĖS

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  kada naujamiestis turės parką …vien maximos, iki ,rimi …

 19. arturas parašė:

  Tikras siaubas o nesutvarkymas pridejo akmenu ir kitos grotos zvereliams laikyti… i tuos grotuotus narvus reiketu visa valdzia sukisti ir ta kliunki projektuotoja ne parkas o Mazeikiu siaubas. Tualetu nera varom hebra prisikti ir primysti parka… Nevertas parko pavadinimo.

 20. Iksius parašė:

  Niekis, tuoj bus visur apšikta ir apmyžta. NĖ VIENO TUALETO NĖRA!!!! Kokiu lodoriumi reikia būti, kad vieno iš pagrindinių dalykų neįrengtum parke, a?

 21. pachmielingas parašė:

  ooo aciu einu snd ten pagert… isbandysiu tas akmens tvoras ar tvirtai laikos

 22. mažeikiškis parašė:

  šiandien kaip žinodamas buvau nuėjęs į senamiesčio parką: patikėkit, jis neatpažįstamai pasikeitė, viskas gražu, net žolė kita auga. Dabar jį tikrai reikia saugoti. Tik vieno nesupratau: ar tas metalinis griozdas – tribūna taip ir liks? Siaubas kažkoks, tas senas, sulaužytas, nusiaubtas, prišiukšlintas griozdas gadina visą vaizdą. Koks kvailys sugalvojo jį palikti?

 23. vika parašė:

  nu grazu :) bet kiek ilgai :( zmones saugokite savo miesto turta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto