„Sidabrinė linija“ jau dešimtmetį jungia žmones

Mažeikiškė Danutė ir fondo įkūrėjas Marius Čiuželis. Nuotr. iš „Sidabrinės linijos“ archyvo

Vienatvė, artimųjų netektys, tylūs vakarai namuose ir paprastas poreikis turėti su kuo pasikalbėti – su tuo susiduria daugelis vyresnio amžiaus žmonių.

Birželį veiklos dešimtmetį minėsianti „Sidabrinė linija“ per laiką tapo svarbia emocinės pagalbos ir bendravimo vieta tūkstančiams senjorų visoje Lietuvoje. Nemokamų pokalbių telefonu iniciatyva jungia vyresnio amžiaus žmones ir savanorius,

Pokalbiai telefonu virto tikra draugyste

Savanorystė tapo gyvenimo dalimi

Per dešimtmetį iniciatyva išaugo

Pokalbių draugai parenkami pagal pomėgius ir patirtis

Pokalbių laukia ne tik vieniši žmonės

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content