„Sidabrinės gervės“ tradiciškai suklyks Mažeikiuose

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

„Sidabrinės gervės naktys“ – tai Lietuvos kino akademijos (LiKA) organizuojamas nemokamas vasaros kino festivalis,  jau šeštus metus iš eilės aplankantis ne tik didžiuosius Lietuvos miestus,  bet ir mažesnius miestelius, kuriuose žmonės neturi galimybių pamatyti šiuolaikinių lietuviškų filmų.

Pamatys tris filmus

Šeštasis kino vakaras Mažeikiuose, Sodų trikampyje, įvyks liepos 6 d., jo pradžia apie 22 val. Susirinkę kino mėgėjai turės galimybę pamatyti tris Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2015“ nominacijoms pristatytus įvairaus žanro kino kūrinius: animacinį filmą „Bimas“ (režisierius Nerijus Kanišauskas), vaidybinį trumpametražį filmą „Triukšmadarys“ (režisierius Karolis Kaupinis) ir vaidybinį ilgametražį filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Paulius ir Saulius“ (režisieriai Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus), sulaukusį didžiulio Lietuvos žiūrovų susidomėjimo .
Šiemet vasaros kino festivalį ves  televizijos, teatro ir kino aktorė Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė.

Jei trukdys lietus, persikels į mokyklą

Mobili kino salė po atviru dangumi po Lietuvą važinėja jau nuo 2010 metų ir kasmet sulaukia didžiulio mažeikiškių susidomėjimo. 2010 m. per 3 500 miesto gyventojų dalyvavo festivalyje, o 2011 m. Mažeikiai buvo priskirti prie miestų, kurie labiausiai laukė šio kino vakaro.
Šią vasarą festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ ketina aplankyti 20 šalies miestų, kuriuose parodys  originaliausius ir aukščiausių įvertinimų sulaukusius animacinius, trumpametražius ir ilgametražius vaidybinius kino filmus.
Festivalio organizatoriai mažeikiškius informuoja, kad, esant lietingam orui, festivalis vyks Sodų vidurinės mokyklos aktų salėje (Sodų g. 16, Mažeikiai).

Živilė MASYTĖ

One Reply to “„Sidabrinės gervės“ tradiciškai suklyks Mažeikiuose”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    O kodėl ne atnaujintam Senamiesčio parke. Jis prašosi išnaudojamas. Tokia šauni vieta renginiams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto