Siekiama griežtesnių bausmių gamtos niokotojams

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš VMU archyvo

Seime į priekį skinasi kelią Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) pataisos, kuriose siūloma griežtinti atsakomybę važinėjantiems transporto priemonėmis saugomose teritorijose. Už tai grėstų ne tik baudos, bet nusižengus pakartotinai – ir transporto priemonės konfiskavimas.

Surengė reidus

Gegužės pradžioje visoje Lietuvoje Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai surengė 14 reidų, kurių metu buvo siekiama pažaboti keturračių

Skyrė baudas

Važinėjimas reglamentuojamas taisyklėmis

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content