Šiemet mažeikiškiai paramos gavėjams buvo dosnesni

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiemet Mažeikių rajono gyventojai paramai skyrė beveik pustrečio šimto eurų, arba 35 tūkst. daugiau negu praėjusiais metais. Didžiausios paramos ne pirmi metai sulaukia Mažeikių gyvūnų globos draugija, iš partijų – Socialdemokratų.

Valstybinės mokesčių inspekcijos „Santarvei“ pateiktais duomenimis, šiemet nuo 2018 metais sumokėtų mokesčių Mažeikių rajono gyventojai paramai skyrė 247,58 tūkst. eurų, praėjusiais metais nuo 2017 metų mokesčių – 212,35 tūkst. Mažeikiškiai parėmė 343 paramos gavėjus – asociacijas, bendruomenes, viešąsias įstaigas ir pan.
Tarp jų mažeikiškių labiausiai remiama yra Mažeikių gyvūnų globos draugija. Šiemet jos sąskaitą papildys beveik 16 tūkst. eurų paramos, praėjusiais metais ši suma buvo kiek kuklesnė – šiek tiek per 12 tūkst. eurų.
Kalbant apie paramą partijoms, lyginant pastaruosius dvejus metus, ji sumažėjo net 4 tūkst. eurų. Šiemet partijos iš mažeikiškių sulaukė 13,1 tūkst. eurų paramos. Daugiausia rėmėjų – porą šimtų – turi socialdemokratai. Ši partija šiemet sulauks 4 tūkst. eurų iš rajono gyventojų. Vis tik lyginant su praėjusiais metais, parama partijai sumažėjo beveik 3 tūkst. eurų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Daugiausiai paramos rajone gavusiųjų dešimtukas

3 Atsakymai į “Šiemet mažeikiškiai paramos gavėjams buvo dosnesni”

  1. Siaip to nesantis politikoje parašė:

    Viskas labai paprasta – tamsta balsuoji uz socdemus, kurie kaip visi jau pastebejom, desimtmeciais sauniai „isisavina“ viesuju pirkimu ir siaip ES lesas. Tik Tenys nieko apie tai „nezino“. Jie galimai piktybiskai stabdo nauju rimtu investiciju atejima i rajona (klasteris) ir tt. Na va, o tamstai neatsiranda nauju darbo vietu ir tamsta dirbdamas pas sauniusia darbdavi rajone (grustuveje), is algos tesugebi isigyt koncervu. Va is kur tamsta jauciat ta koncervu dvoka. Su tuom jus ir sveikinu……..

  2. nesantis politikoje to Siaip parašė:

    užuodžiu konservų kvapą.

  3. Siaip parašė:

    Is partiju daugiausia paramos sulaukia socdemai? Tipo Kryzius, Tenys ir co.? Kai tokie dosnus viesieji pirkimai, kam dar ta parama, ane Teny?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto