Šiemet Savivaldybės biudžetas gerokai pilnesnis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas 2018 metų rajono biudžetas. Balsuojant susilaikė tik keturi Tarybos nariai – opozicijai atstovaujantys konservatoriai.
Šiemet biudžeto apimtys beveik dešimčia milijonų eurų didesnės nei to, kuris buvo patvirtintas praėjusiais metais.
Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė pastebėjo, kad bene pirmą kartą biudžetas yra subalansuotas – jo pajamos ir išlaidos yra lygios. Jį sudaro beveik 59 mln. 480 tūkst. eurų pajamų ir tiek pat asignavimų išlaidoms ir turtui įsigyti.
„Į biudžetą įskaičiuotas visas darbo užmokestis pagal pareigybes, įstaigoms pagal normatyvus apskaičiuoti visi asignavimai, visų įstaigų išlaikymas garantuotas“, – situaciją komentavo Finansų skyriaus vedėja.
Kur kas geresne biudžetinių įstaigų finansine būkle džiaugėsi ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, prisiminęs sunkų metą, kai biudžetas buvo tvirtinamas keturiais procentais mažinant darbo užmokesčio fondą, pritrūkdavo asignavimų visų dvylikos mėnesių atlyginimams, „Sodros“ įmokoms.
Jis pastebėjo, kad metų pradžia nuteikia gerai. Kaip ir kasmet, tikimasi ir viršplaninių lėšų, kurias bus galima nukreipti būtiniausiems poreikiams.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Šiemet Savivaldybės biudžetas gerokai pilnesnis”

 1. ... parašė:

  premijikes ir nauji dzipai nsuimato 2018!!!!

 2. to E.V. parašė:

  prieš keletą metų mūsų namo gyventojai susiorganizavo sutvarkyti kiemą, praplatinti aikštelę. Susidėjome pinigų, vyrai draugiškai darbavosi, na žinoma ir savivaldybė padėjo. Dabar esame patenkinti, Paskaitau komentarus ir toks nervas suima, kad kitiems viską reik ant lėkštelės paduot. Kad taip norėtų patys darbuotis kaip dirba liežuviai, daugelio kiemai būtų tvarkingi,

 3. tai parašė:

  dabar dar daugiau išeis naujų džipų

 4. auklėtoja parašė:

  tai gal darželio auklėtojoms nuimtus priedus grąžins ar toliau iš jų tyčiosis ?

 5. E.V. parašė:

  Biudžetas pilnesnis, tačiau daugiabučių kiemų asfalto dangos sutvarkymui šiais metais vėl lėšų skirta nebus. Pirmoje eilėje atlyginimai ir premijos.

 6. klausimas parašė:

  Tai tipo vėl tada naujų džipų prisipirks?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto