Sigutė Bernotienė neteko vicemerės posto

Sigutė Bernotienė. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Ketvirtadienį vykusiame neeiliniame Tarybos posėdyje slaptu balsavimu (už atleidimą balsavo 15, prieš 7, susilaikė 2 Tarybos nariai) iš Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigų prieš terminą atleista partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovė Sigutė Bernotienė, išreiškus jai politinį nepasitikėjimą.

Toks posėdis įvyko šešiolikos Tarybos narių, tarp jų – atstovaujančių ir valdančiajai koalicijai, iniciatyva – gegužės mėnesio paskutinį penktadienį, prieš prasidedant Tarybos posėdžiui,  Savivaldybės merui jie įteikė prašymą sušaukti neeilinį posėdį svarstyti klausimą dėl nepasitikėjimo Savivaldybės mero pavaduotoja S. Bernotiene.

Ketvirtadienį vykusiame posėdyje Savivaldybės tarybai buvo teikiamas sprendimo projektas, kurį pasirašė trijų frakcijų: socialdemokratų, konservatorių, „valstiečių“ ir visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ – atstovai. Tarybos nariai siūlė atleisti S. Bernotienę iš pareigų prieš terminą „dėl neatitikimo priskirtoms veikloms sritims ir nepakankamo veikimo vykdant nustatytas funkcijas“.  
S. Bernotienė į Savivaldybės tarybą renkama nuo 2007 m., mero pavaduotojo pareigas ji ėjo nuo 2011 m. lapkričio mėnesio.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

22 Atsakymai į “Sigutė Bernotienė neteko vicemerės posto”

 1. Valiera parašė:

  Na įdomiai gyvenate tuos Mažeikiuose.Sako toks Jonas J.labai nori būti meru .Ar tiesa?

 2. Tas parašė:

  Buvo laikas, kai ji kūrė intrigas, taip, kad lazda turi du galus. Ir tai galioja visiems, karma egzistuoja. Žmonės darykime vieni kitiems tik gera.

 3. parašė:

  Man tai do feni, kas ko neteko…, o kad eiliniai žmogai pajamų, esant Ukrainos karo situacijai, tai tikrai…Buvo Corona, sklaidėsi subsidijos, skolų atidėjimai, kompensacijos, niekas nemato rimtesnės dabartinės kastracijos…, ai, tarptautiniam lygyje toną kompensuoti neužduoda, sąmokslo teoriją užuodžiu, eikit na……

  1. Anonimas parašė:

   O ką? Ponui ar poniai pašalpas sumažino, kad toks/ia piktas/a? :-)

 4. Santarvei parašė:

  Kodėl nerašote, kodėl ikiteisminis tyrimas pradėtas bernotienei? Ką slepiate ir kodėl?

 5. Linkiu STT išgaudyti visus korupcinius elementus parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų??? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

  1. Mh parašė:

   Tik nereikia čia lialia…ant Sigutės, aje

  2. As parašė:

   Bus įdomu, ar kai sporto centras bus pastatytas, ar neatsiras STT tyrime tu pavardžių kurie siandien nušalino Bernotirne. Ji juk buvo nepatogi savo reikalus chebrai tvarkytis.

 6. Antanas parašė:

  Jo , jo aišku , kad Rimkienė , tik tos Rimkienės tame posėdyje net nebuvo

 7. Jo parašė:

  Rimkiene vėl pagalius kaisioja

 8. Anonimas parašė:

  Buvo šauni specialistė visada mandagi n gaila gyvuoja sigute

 9. Irena parašė:

  Nenustebino sprendimas. Keisčiau buvo kad buvo išrinka, Kiek reikia laiko mūsų politikams (rinkėjams) suprasti, kad žmogui pareigos nepakeliamos?

 10. taip Jurkus ir nepasakė parašė:

  Tai kokiu pagrindu Bernotienei ikiteisminis tyrimas pradėtas? Ar nereikėtų mažeikiškiams irgi žinoti? Juk dalis tiesos visada yra.

 11. Ogo parašė:

  Širšalyne nieko naujo. Dar ne vieną reikėtų ten pajudint, nes visai apkiauto!

 12. Džiauris parašė:

  Po Sungailos kalbos negaliu niekaip nuspręsti – ar jis labiau kvailas, ar labiau juokingas.

  1. Auris parašė:

   Mano nuomone jis labiau apgailėtinas. Tiek pykčio pas žmogų, kad per posėdį nesugeba ramiai kalbėti.

 13. pagal sigute parašė:

  Juk pati PROTINGIAUSIA BUVO, o kiti … Trys kadencijos per daug. Nei atsakomybės nelieka, nesiskaito su kitų nuomone, pasikėlusi, lendantiems i užpakalį žalia šviesa… Paskaitykite, ponia Sigute, ir padarykite išvadas. Kiti irgi galėtų pasimokyti iš kitų klaidų. Bet taip nebūna. Dar mero patarėjus reikėtų praskanuoti. Ypač tą, kuris žemes pramonės parkui perka galimai su otkatu (pažiūrėjus į savivaldybės sumokėtą ir realiai egzistuojančią kainą – paskaičiuokite skirtumą). Galimai ir merui nubyra, jei išleidžiamos begalinės lėšos praktiškai už orą. Ir tikriausiai dar ne pabaiga.O apetitas auga bevalgant. Kur STT? Seniai jie savivaldybėj beprasisuko. O galėtų. Gaila, kad iš administracijos direktoriaus tuščia vieta. Ir kaip jam ne gėda į akis Mažeikių žmonėms pažiūrėti?

  1. Dana parašė:

   Jiems gėdos jausmas dingęs, metų metais sėdi taryboje ir tik bizniuką suka. Reikia pažiūrėti kaip gyvena, ar tai iš atlyginimų???

 14. Kolegė parašė:

  Tikiu, kad mes galime padėti vieni kitiems gyventi, jeigu tik išmoksime ieškoti vieni kituose ne purvo, bet to, kas mumyse gražiausia.Laikykis mieloji Sigute. Stiprybės. Atminkite, jei vienas langelis užsidaro, tai atsiveria kitas. Jūsų nuoširdumas, išliks visam laikui.
  Tik aš nelabai suprantu mero pozicijos, kaip jis negeba išlaikyti savo partnerių? Kiek dar kartų keisis valdžios atstovai iki kadenscijos pabaigos?! Iš visos širdies gaila suluošintų žmonių!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Anonimas parašė:

  Sportbačiui atėjo laikas keliauti į atliekas. Iš tolo galo užuosti prastą kvapą.

 16. Jonuks parašė:

  Politikai riejasi ir nuo to kenčia rajono gyventojai.Nenuvykusi dėlione „lagaminų“paskirstyme.

 17. Brolis parašė:

  Va tep , nekask kitam duobės , nes pats ikrisi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto