Šildymą išjungs pirmadienį

Šildymo sezoną savivaldybės gali užbaigti, kai vidutinė lauko temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė nei +10 C. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius pasirašė įsakymą, leidžiantį nuo balandžio 16 d., pirmadienio, baigti 2011–2012 metų šildymo sezoną.

Kaip informavo Savivaldybės ryšių su visuomene skyrius, direktoriaus įsakyme nurodoma, kad gydymo, ikimokyklinės įstaigos ir mokyklos šildymą baigia tik suderinusios su Savivaldybės administracijos vietinio ūkio skyriaus vyriausiuoju specialistu ir informavusios šilumos tiekėją.
„Santarvės“ žiniomis, kai kurios švietimo įstaigos jau šią savaitę paprašė nebetiekti šilumos – renovuotose patalpose buvo pakankamai šilta.
Pagal Ūkio ministerijos patvirtintas Šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles, šildymo sezoną savivaldybės gali užbaigti, kai vidutinė lauko temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė nei +10 C.

17 Atsakymų į “Šildymą išjungs pirmadienį”

 1. Dėsnis parašė:

  Ir būtinai atšals. Toks jau dėsnis

 2. to nu nu parašė:

  Jei jums tai sukelia diskomfortą, šildykitės kitomis priemonėmis, pvz.elektra. Tik nesuprantu kodėl dėl jūsų kaprizų visas miestas turi mokėti už šild\ymą, kurio daugumai tikrai nebereikia.

 3. nu nu parašė:

  sandarūs langai nešildo patalpų, nutraukti šildymą būtų klaida, panaršykit gismeteo.lt, kitą savaitę bus minusinė temperatūra

 4. randas parašė:

  Senai laikas nutraukti šildymą.O apsileidėliams, kurių langai kiauri patarčiau netingėti o skyles užsikamšyti.

 5. meteoLT parašė:

  pirmadienį naktį 0, dieną +6. Ir taip iki ketvirtadienio. Ir ką sutaupysit atjungę šildymą? Kam smagu dregmėj gyvent?

 6. Komentatorius parašė:

  nieko nesuprantu, šildymas pigiau grybo, o čia ima ir atjungia vidury žiemos

 7. Dainora parašė:

  Pone savivaldybės administracijos direktoriau Broniau Kryžiau, labai prašau neleisti atjungti šildymo. Mano langai kiauri, pučia vėjas, maži vaikai – sušals, gripu susirgs.

 8. Adomas, Naftininkų gatvė parašė:

  nU MAN PER KARŠTA – PRAKAITUOJA KIAUŠAI, BOBA IRGI PUSPLIKĖ VAIKŠTINĖJA, DAR KAIMYNAS PER LANGĄ PAMATYS. Naktį tenka miegoti plikiems prie atdaro lango.

 9. Reda parašė:

  Nereikia atgungti šildymo,dar visko gali buti.kam karšta,tie tegul plačiau atsiveria langus :) Mum šiluma kaulu nelaužo.be to dregme jau ir taip jauciasi namie.

 10. Saulius poniai Vidai parašė:

  As ir pats esu uz tai ,kad dar neatjungtu sildymo del esancios dregmes lauke,nes daugelis turi mazu vaiku.Jus ponia kazka ne taip supratote,as issakiau savo minti apie silumos ukio modernizavima daugiabuciuose,o ne apie silumos atjungima butuose.

 11. labai gerai parašė:

  padarys, kad isjungs siluma , nes gaila lauka sildyti…

 12. Vida parašė:

  dantimis ir kumščiais eisiu kovoti, kad šildymo neišjungtų. Kažkoks nukvakęs saulius papezėjo nesąmones, tai dabar atsirado jo pasekėjų. Man labai šalta, tiesiog drebu….

 13. sintija parašė:

  Jūs neblūdykit – sušalsime. šulija žada šaltus orus. Organizuosiu piketą, kad neišjungtų šilumos.

 14. Mažeikiškė parašė:

  Pritariu Sauliaus nuomonei. Sauliau, gyvenu name kur individuali šildymo sistema kiekvienam butui- tai Sodų 10 namas.Tai yra komfortas kai gali pagal norą, sveikatą palaikyti bute tokią temperatūrą kokia reikalinga šeimai, o ne kam nors….Žinote iš spaudqs, kad namas visą sezoną mokėjo mažiausiai už šildymą Mažeikiuose. Siūlau ,susirasti name vienminčių kaip Jūs ir imtis inciatyvos, modernizuojant šildymo sistemą. Aukčiausioji valdžia turi įsigilinti ir nuspręsti kam mokėti šildymo komoensacijas, juk dabar kam mokama visi žinome. Koks, visų mūsų lėšų švaistymas. Įdiegus modernią šildymo sistemą nebereikalingos kompensacijos, kiek sutaupoma biudžeto lėšų. Valdininkai turėtų pradėti dirbti galvomis ,o ne…. Sėkmės Sauliau.

 15. nu jo parašė:

  Tegul tik išjungia, kiek galima lauką šildyti. Dabar namai su pravertais langais…

 16. NIJOLE parašė:

  Ot sutinku su p.SAULIUM, TIKRAI TAIP TEGUL NETURI TEISES BALSUOTI JEI GYVENA IS VALSTYBES KISENES.O del sildymo atjungimo nepritariu dar savaitele palaukti galetu, vaikaimazi, namie dregna ir salta, jau ir taip prisuko sildyma, neimanoma laukia silciau.

 17. Saulius parašė:

  O kaip noreciau tureti tokius reguliatorius , bei modernizuota kiekvienam butui atskira sildymo sistema(kur ant nuotraukos) savo namuose,bet deja esu ikaitas kaimynu kuriems svarbiau „suremontuoti kambariai“ ,o ne technologijos leidziancios paciam reguliuoti siluma savo bute ( juolab ,kad kokia nauda is dabartines sistemos jei turiu pastoviai vedinti patalpas ? ).Jie (kaimynai ) gailisi keliu simtiniu remontam kuriu prireiktu modernizavus visa sildymo sistema kiekvienam butui atskirai,bet kai gauna saskaita eina burnodami ant valdzios ,o patys kaip kelmai sedi nieko nedarydami.Siaip reiketu ivesti tvarka ,kurie butai gauna kompensacijas jie neturi tureti teises balsuoti kas liecia namo renovacijos ar rekonstrukcijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto