Šildymo sezoną planuojama užbaigti kitą savaitę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Užsitęsus vėsesniems orams, mažeikiškių daugiabučių butuose vis dar šyla radiatoriai. Atsižvelgdami į meteorologines prognozes, šilumininkai sako, kad šildymas gali būti nutrauktas artimiausiomis dienomis – tai priklausys nuo vidutinės oro temperatūros.
Daugiabučius gyvenamuosius namus administruojančios bendrovės kol kas nėra gavusios mažeikiškių prašymų, kad jų name sezonas būtų užbaigtas anksčiau laiko.

Šildymo sezonas baigiamas, kai tris paras iš eilės vidutinė paros temperatūra siekia 10 ir daugiau laipsnių šilumos. Sezono pabaiga skelbiama Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.
Pernai šildymo sezonas baigėsi balandžio 22 dieną, šiais metais jis užsitęsė. Paskutinį kartą taip vėlai – gegužės mėnesį šildymo sezonas buvo užbaigtas 2017 m., tuomet šildymas nutrauktas nuo gegužės 4 dienos.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys „Santarvei“ sakė, kad veikiausiai šildymo sezonas bus užbaigtas kitą savaitę – nuo pirmadienio. Pasak jo, neskubama nutraukti šildymo, nes mūsų rajone ir regione kur kas vėsiau nei, pavyzdžiui, Vilniaus krašte.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Šildymo sezoną planuojama užbaigti kitą savaitę”

 1. saulius parašė:

  Renovuotame name gyvenu tai tikrai nėra blogai kad šildymo sezonas užsitęsė kai vakare atšąla atsisuki šildymą diena kai šilta užsuki. O sumoki tik kelis eurus, megztinio šią žiemą neteko užsivilkt. Blogai tik kas gyvena nerenovuotame name pats atsimenu kol nebuvo renovuotas tekdavo ir pasalt o saskaitos buvodavo didelės.

 2. parašė:

  Aš ta mėigto sene visos longus atsidaręs. Dėl mones gal jau rytuo šėlom nurtaukt…:)

 3. ei parašė:

  Ko čia smulkinatės, pleškinkit iki liepos, būrai už viską susimokės!

 4. Anonimui parašė:

  Vienintelis valdžios protingas sprendimas. kad neišjungė šildymą. Sergamumas dar labiau būtų išaugęs.
  Anonimui-mažiau zysk kaip sena boba…

  1. Anonimas parašė:

   Iš tokio pat girdžiu

 5. Vincas parašė:

  Įdomią tendenciją įžvelgiu: kuo renovuotų namų daugyn, tuo šildymo sezonas ilgyn.
  Bet šiluma kaulų nelaužo, nieko tokio, kad nerenovuotam name pravirus langus laikom ir orą šildom. Juk kas tas yra savaitė šen ar ten – at neuždirbam, susimokėsim juk!

  1. na parašė:

   Renovuotame name mes galime pasirinkti: šildytis ar ne. Todėl labai gerai, kad šildymo sezonas tęsiasi. Kelių eurų už komfortą tikrai negaila.

  2. Anonimas parašė:

   Jus visiškai teisus. Čia taip kovojama su klimato atšilimu :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto