Šildymo sezonas daugiabučiuose namuose ir įstaigose prasidės ketvirtadienį

Nuo spalio pradžios šildymo sezoną leista pradėti ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose, ligoninėse. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Daugiabučius namus šiluma turėtų pasiekti rytoj arba šią savaitę – administruojančios įmonės šildymą įjungti turi per 7 dienas.

Pasirašė įsakymą

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius pasirašė įsakymą, kuriuo nustatyta, kad spalio 10 d., ketvirtadienį, pradedamas 2013–2014 metų šildymo sezonas Mažeikių rajono daugiabučių namų butuose ir kitose patalpose, organizacijose ir
įmonėse.
Nuo spalio pradžios šildymo sezoną leista pradėti ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose, ligoninėse.

Gyventojai gali nuspręsti kitaip

Kaip informavo Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, šilumos vartotojai, nepažeidžiant teisės aktuose nustatytų higienos normų, suderinę su šilumos tiekėju, turi teisę patys nuspręsti dėl pastatų šildymo pradžios.
UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, UAB „Admituras“, UAB „Tavo pastogė“ nurodyta šildymo įjungimo darbus baigti per 7 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.

25 Atsakymai į “Šildymo sezonas daugiabučiuose namuose ir įstaigose prasidės ketvirtadienį”

 1. zemaitijos parašė:

  visiem pajunge o kodel zemaitijos 27 namas dar nesildo gi mokesim vistiek kaip visi?

 2. Mazeikietis parašė:

  Kokiu parasu rinkimo, jei lauke umine paros temperatura yra daugiau nei 8 laipsniai, jie jungdami pazeidzia istatymus, tad tegul patys ir mokaGirdi silta kaip vasara ir begsi prasyti, nejunkit silumos? Niekam ne i galva nesove, kad debilai ims ir pajuns.

 3. Man pohui parašė:

  Tegul sildo, mokesciu moketojai apmokes, nedirbu ir nezadu dirbt. Ne del to kad tingeciau ar degradas buciau, bet sioje valstybeje tik valdininkai ir durniai gali dirbt- vieni -kad gera alga susikombinave,kiti- kad durniai.Dirbt ir nieko negaut arba apmoket is savo kruvinai uzdirbtu pinigu kvailas saskaitas [ kaip pvz. dabar – uz buto sildyma, kai reikia kentet siluma atsidarius langus,arba vis kylantis ir kylantis administracinis mokestisir daug tokiu ir pan.]Tegul moka soc skyrius, te dirba durniai , o as tuo tarpu pachalturysiu, o jei ta uzdraus mausiu i uzsieni, bet tiems sukciams turtu nekrausiu!!!!

 4. Ona parašė:

  Lauke 16-18 laipsniu silumos, o jie ijunge siluma! As nemokesiu- tai ka jie sugalvos man ir vasara ijungs ir man moket?Nemokekim nei vienas, tegu savivaldybe is atkatu sumoka!!!

 5. nu va parašė:

  o pas mane dar nesildo…gerai

 6. Tadas parašė:

  Norėjo geriau, o išėjo kaip visada. Kai pagalvoji, kas ten juos pasodino į tokias kėdes. Klounai.

 7. na parašė:

  kodėl savivaldybės klerkas leido ijungti šildymą kai oras atšilo iki 16-18 laipsnių,matosi,kad susitarta su šilumininkais,langai atidaryti,nes negalima kentėti,kas turi sustabdyti namo šildymąmkur kreiptis

 8. Lina A parašė:

  Nu va pas mane jau šildo, atidariau langus neimanoma tokiam karštyje gyventi. Ar reikėjo ijungti šildymą kai lauke 15 šilumos?

 9. skaitom ir pykstam parašė:

  Preitą savaitę, kai šalom- radiatoriai irgi rasojo nuo šalčio. O va šiandien jau drungni. Ta prasme ne rasoti nuo šalčio, o drungnu vandeniu pripildyti. Valio. Pagaliai šildymas prasidėjo. Tik nesuprantu kodėl to praeitą savaitę negalėjo padaryti, kai iš tikrųjų reikėjo.

 10. tie kas pyksta, skaitot? parašė:

  Tie kurie pyksta ar skaitot ar iniciatyvos bijot?
  Gyventojai gali nuspręsti kitaip

  Kaip informavo Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, šilumos vartotojai, nepažeidžiant teisės aktuose nustatytų higienos normų, suderinę su šilumos tiekėju, turi teisę patys nuspręsti dėl pastatų šildymo pradžios.
  UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, UAB „Admituras“, UAB „Tavo pastogė“ nurodyta šildymo įjungimo darbus baigti per 7 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.

  viskas jūsų rankose, bet matyt tik „fui“ mygtukus sugebat suspaudyt ir paburnot.

 11. nenukvailėkit parašė:

  rodo, kad antradienį naktį -2, o dieną tik 6. tai gerai, kad anksčiau įjungia spės įšilti sienos ir pan.

 12. Komentaras parašė:

  Jo renovotiems pigiau, uz juos sumoka nerenovotieji

 13. Donatai! parašė:

  Kas tau kaimiečiai ka? Individualiuose namuose gyvenantys žmonės (miesto centre) kažin ar kaimiečiai, patys sėdit butuose ir šalat, Tik va renuovuotiems daugiabučiams geriau, jiems yra gana šilta ir šis ir kiti šildymo sezonai atsieis pigiau. Labai gerai, kad mažeikiuose bus renovuojama daug namų.

 14. tai parašė:

  gal isvis nejungiam sildymo?kam jis, jug „silta“. Dar ziema silta pranasauja….

 15. DONATAS parašė:

  Sinoptikai prognozuoja,kad lapkričio mėnesį bus plius 14C Tai norit pasakyt,kad nejungiam šilumos iki gruodžio.Kaimiečiai ir tie jau seniai sėdi šiltose trobelėse

 16. lLina parašė:

  Atsipeikėkit, lauke šilta, namuose +20 , vėl šildysim lauką atidarydami langus.

 17. dar silta parašė:

  dar silta nereikia sildymo

 18. virga parašė:

  anksti dar junkti siluma .dar galime ir pakentet kol lauke ira pliusine temperatura

 19. Tadas parašė:

  Kaip visada. Atšilo – jungiame šilumą.

 20. ner logikos parašė:

  Na, pas Kryžių pastoviai su logika problemos. Kai tikrai reikėjo jungti ir vid. temperatūra buvo tik +3oC, jis tylėjo. Kai temperatūra pakilo iki +13oC – sugalvojo jungti.

 21. Greta parašė:

  Junkit šiandien !!! Dar valanda turit iki darbo pabaigos :)

 22. kada parašė:

  Kiek straipsnių apie šildymą ten pastoviai pykstamasi :D ne pas visus namuose tėra 25 laipsniai, nežinau klur gyvenat, kad taip šilta. greičiau įjungtų ir pasibaigtų peštynės reikia šilumos ar ne.

 23. Judas parašė:

  Namuose termometras rodo 25 laipsnius šilumos. Tai kam pradėti šildymą?

 24. valioo!!! parašė:

  pagaliau namuose bus silta :))

 25. R. parašė:

  jau prieš dvi savaites turėjo prasidėti !!!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto