Šildymo sezono pradžia šiemet brangesnė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmosios šio šildymo sąskaitos, pasiekusios daugiabučių namų gyventojus, įvairios: kaina už  kvadratinio metro gyvenamųjų patalpų šildymą svyruoja nuo poros iki keliasdešimties eurocentų.  Tačiau „rekordus sumušusio“ daugiabučio namų gyventojams kvadrato šildymas kainuos net 1,13 euro.
Kaip ir įprasta, mažiausiai už šildymą mokės renovuotų namų gyventojai.

Šiemet – šiek tiek daugiau

Daugiabučių namų gyventojai džiaugėsi, kad spalio mėnesį, prasidėjus šildymo sezonui, orai buvo pakankamai šilti, ir tikėjosi, kad tai teigiamai atsilieps jų piniginėms.
Vis tik šiais metais šildymo sezono pradžia brangesnė negu pernai: už spalio mėnesį daugiabučių gyventojai už gyvenamųjų patalpų kvadrato šildymą vidutiniškai mokės 32 eurocentus (1,10 lito), tuo tarpu pernai už tą patį laikotarpį mokėjo 1,01 lito.
Išlaidų daugiau bus ir todėl, kad šiemet šildymo sezonas prasidėjo gerokai anksčiau – nuo spalio 9-os, tuo tarpu praėjusiais metais – spalio 20 dieną.
Šilumos tiekėjai teigia, kad aukštesnę šildymo kainą lėmė šiemet šaltesnis spalis. Bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto puslapyje skelbiama, kad vidutinė lauko oro temperatūra buvo plius 7,3 laipsnio šilumos, kai tuo tarpu pernai – plius 8,3.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Šildymo sezono pradžia šiemet brangesnė”

 1. De parašė:

  Visi gal jau pamiršo buvusio mero konservatoriaus Džiugelio frazę – MIESTAS BE DUJŲ, TAI MIESTAS BE ATEITIES. Daugelis turbūt nežino, kad ano meto tarybos nariai PONAI VERSLININKAI siekė, kad Mažeikių katilinė šilumos gamybai naudotų 100 proc. dujų. Jeigu jų kėslams būtų lemta išsipildyti, tai kas supranta įsivaizduoja, apie kokią šilumos kainą dabar kalbėtume. Dėka ko dabar Mažeikiuose turime mažiausią šilumos kainą Lietuvoje, tai ant to KIBIRAIS PAMAZGOS PILAMOS. Čia Lietuva :)

 2. to as parašė:

  Vida, kaip visada mandra ir visus mokinanti…..Bepigu tau kalbet,kai uz renovuotus mokame mes nerenovuotieji….O buk geras renovuokis ,jei uz 50m3 reikia moketi apie 30 000.Mandra, ka uz renovacija temokejai kapeikas…

 3. as parašė:

  Labai gaila kad zmones kaltina silumininkus o patis nedaro nieko del energijos taupumo. M usu name burbos 5 visi gyventojai taupo siluma ir esant kambaryje 20 l isjungiam radijatorius , praejus keletai val vel atstatom sildima ir tai yra ekonomiskai taupoma , mano kaimyne uz 43kv mokejo apie 2 e ,omusu butas 50 kv mokejom apie4e , dar naktie rezimu keletai val galime atjunkti gyvatukus mielieji zmones kas jusu neleidzia taupiti issirinkit pirmininkus issilavinusius kurie supranta ir gali paaiskinti zmonems . Kompiuteris rodo visus davinius tai renovuokit namus ir neverkslenkit

 4. Tankistas parašė:

  Spalio pradžioje prasidėjo šildymas. Už beveik pilną mėnesį, šiltus radiatorius ir jaukuma namuose sumoket 12 euru nelaikai kad tai brangu.

 5. ttttt parašė:

  Reikia išlaikyti Jurkų ir jo sėbrus, juk jie alkaniausi….

 6. lazda parašė:

  išsirinkote socdemų šaiką.tai ko dabar verkiate?

 7. suprantu>nesuprantu parašė:

  Todėl,kad žmonės yra paklusnių ir bailių avigalvių banda.Jei vieningai eitų ieškoti teisybės,tokie nuopisos,kaip šilumos tinklų vadai dangstomi raudonsnukių gaujos,sėdinčios miesto valdžioje,taip nebesavivaliautų.Deja.Visi laukia,kol už juos padarys kažkas kitas.

 8. nesuprantu parašė:

  kodėl mokėti , jei pavasario 25 name radiatoriai jau nuo spalio pabaigos šalti .

 9. to-renovuoto namo gyventojas parašė:

  O gal Jūsų namo kaimynai naudoti karštą vandenį, bet jo nedeklaruoja? Tai nepamirškit, kad visą išnaudotą šilumą padalina ant visų ir moka visi. O paskui kai deklaruoja sumoka dar kartą. Taip nešate pelną. Bet jei kaimynai tokie, nieko nepakeisi :)

 10. Sima parašė:

  Spalis buvo pakankamai šiltas, radijatoriai buvo beveik šalti, bet sąskaitos už šildymą ir vandens pašiltynimą parėjo žiauriai didelės….

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Neužmirškit,kad artėja rinkimai,reikia pinigų,susipraskit mieli tautiečiai,būkit kantrūs,juk renkamės pačius pačiausius,mūsų numylėtinius iš praeito šimtmečio

 12. renovuoto namo gyventojas parašė:

  Nu juokas pro ašaras. Žiūrim sąskaitą: 50 m2 butas- už šildymą 8,15€, tuo tarpu karšto vandens pašildymas (gyvatuko mokėstis) 9,88€. Ir čia sunaudojus 1 m3 karšto vandens. Va kur dabar atsigriebs šilumininkai- su gyvatuko pašildymu. Išeina dabar, kad mano butą pašildyti pigiau, nei kelių kvadratų vonią…

 13. audrius parašė:

  kada jus baigsit lobti is ubagu…negana jums? koki cia genocida darot?viska ka darot tik i blogaja puse kaltu nera niekad o viskas brangsta…kainos didesnes nei europos sajungos vidurkis ..algos maziausios europos sajungoj…

 14. Komentatorius parašė:

  O kuo baigėsi to socialdemokrato iš šilumos tinklų reikalas su sumaišytais interesais? Savi savų nemuša, tik paglosto, pabučiuoja ir viskas?

 15. lolas parašė:

  Taigi viskas racionaliai aišku. Šilumininkai šildymo sezonu uždirbdavo ant kebabo su padažu. Kadangi daugelis namų renovavosi – padažui nebeliko. O kebabas be padažo gi neskanus. Todėl kilstelėjus šildymo kainas ir vėl galima gardžiuotis mėgiamu kebabu su padažu. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto