Simbolinis autobusiukas vežios Židikų gimnazijos mokinius

Nuotrauka atminimui prie 700-ojo autobusiuko. Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija) nuotr.

Penktadienį tiesiai iš sostinės S. Daukanto aikštės į Židikus parriedėjo geltonasis autobusiukas. Ir ne bet koks, o simbolinis – 700-asis.
Tiek mokyklinių autobusų šiemet vežios šalies mokinius.

Penktadienį į Vilnių suvažiavo mokyklų atstovai iš visos Lietuvos – sostinės S. Daukanto aikštėje vyko geltonųjų autobusiukų perdavimo mokykloms šventė.
Šiemet švietimo įstaigoms jų padovanota 48.
„Geltonieji autobusiukai padeda pasirūpinti, kad visi vaikai saugiai pasiektų mokyklą. Šiais metais nauji autobusiukai riedės per visą Lietuvą, nuo Mažeikių iki Šalčininkų.
Gyvenimas atokiuose Lietuvos kampeliuose neturi pavirsti socialine ar kultūrine atskirtimi, todėl svarbu, kad mokykliniais autobusiukais mokiniai būtų vežami ir į būrelius, kultūros ir sporto renginius, ekskursijas“, – sakė perdavimo šventėje dalyvavusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri simbolinio 700-ojo autobusiuko dokumentus įteikė Mažeikių rajono savivaldybės merui Antanui Teniui.
Į Vilnių važiavo ne tik Savivaldybės atstovai, bet ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė, šios gimnazijos mokiniai. Židikiškiai džiaugėsi, kad naujasis 19 vietų autobusas „Iveco Daily“ skirtas jų mokyklai.
Saugaus kelio visiems palinkėjo šventėje dalyvavusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė simbolinio 700-ojo autobusiuko dokumentus Mažeikių rajono savivaldybės merui Antanui Teniui. Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija) nuotr.

7 Atsakymai į “Simbolinis autobusiukas vežios Židikų gimnazijos mokinius”

 1. Prijaučiantis parašė:

  Ši mokykla (dabar jau gimnazija) plačiai girdima ne tik rajone, bet ir Respublikoje ir už jos ribų. Savo sporto pasiekimais, meno darbais, mokslo rezultatais dažnai pralenkia didmiesčių gimnazijas. Gal tuo ir nusipelno dėmesio. Turbūt mokytojai ir iš paprastų kaimo vaikų būrio sugeba atrasti gabiausius ir pastūmėti siekti daugiau. Nėra čia ko pavydėti. Net skaitant Santarvę šita gimnazija tampa populiari. Bet turbūt yra dėl ko, nes be reikalo laikraščiai nerašo.

 2. Dalia parašė:

  Kiek pavydo :/ Atvažiuokit į Židikus ir pasidairykit, kiek ten mokinių ir kaip jie gyvena :)

 3. Tokių kaip Juozas parašė:

  Ten tik keli arba iš viso jų nėra…daugiau visi normalus ir jų daugiau nei keliolika ar keliasdešimt… Duskit, pavaduotojai…

 4. Graudu parašė:

  kad vienai mokyklai tiek daug dėmesio skiriama, o visos kitos podukros vaidmeny

 5. juozas parašė:

  tik židikams ir bertūko, keliolika vaikū tesimoko.vot kur gerapolitika,kad prilendi ir gauni

 6. apas parašė:

  Ką vežios 701 autobiusoukas,kuris aiškiai matomas nuotraukoje,jeigu rašoma,kad mokinius vežios 700 autobiusiukų?

 7. Apolinaras parašė:

  „Šiemet švietimo įstaigoms jų padovanota 48“. Mano galva jie nepadovanoti, o nupirkti už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus, tam, kad jai naudotųsi mūsų vaikai. Tai numatyta LR įstatymuose. Šie autobusiukai turi būti suteikti mokiniams vežti. Tai nepriklauso ir negali priklausyti nuo Prezidentės, Ministrės ar Mero valios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto