Šimto eurų įbrukti pareigūnams nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienio popietę neblaivus rajono gyventojas bandė papirkti mažeikiškį kriminalistą, nors bauda už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje yra gerokai mažesnė.

Apie vidurdienį į Ukrinus atvykę policijos pareigūnai pastebėjo šlitiniuojantį 38-erių metų vyriškį. Bandydamas išsisukti nuo administracinės atsakomybės (už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje gresia bauda nuo devynių iki keturiolikos eurų), vyras Mažeikių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui bandė įbrukti šimto eurų kyšį.
Nors jis buvo įspėtas apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę (už bandymą papirkti valstybės tarnautoją gresia laisvės apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų), įtariamasis savo veiksmų nenutraukė, todėl buvo įformintas bandymo papirkti policijos pareigūną faktas ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.  Rajono gyventojui tyrimo metu buvo nustatytas 2,56 promilės girtumas.
Šiais metais tai jau trečias ikiteisminis tyrimas mūsų rajone dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus – pirmą kartą sausį buvo bandyta duoti šešis šimtus litų, vasarį – penkiasdešimt eurų.  Per praėjusius metus dėl šios priežasties buvo pradėta vienuolika ikiteisminių tyrimų.

4 Atsakymai į “Šimto eurų įbrukti pareigūnams nepavyko”

 1. Komentatorius parašė:

  Gerai gerai, tegul dabar atsako už savo durną galvą. Bausti reikia visada.

 2. Idiotai parašė:

  Niekaip negaliu suprasti, jei zmogus eina i namus isgeres ir reikia ji bausti, juk ne su masina vaziavo, o ejo peskomis ir uz ka reikia teisti, juk nesukele mustyniu ir nesikabinejo prie zmoniu ?

 3. nesupratau parašė:

  kuris cia is ukriniskiu toks turtingas, nebent koks atostogaujantis emigrantas norejo kieta vyra pavaidint, nes parvaziave i namus jie buna kaip sunys nuo lenciugo nutruke.

 4. REGINA parašė:

  o siaube zmogelis pasiule ,ir tuoj formina kaip kysi ,reikia pabart zmogu ,uzdet bauda ir pasakyt kad daugiau to nedarytu,jug ne girtas uz varo pasiule ,ka padarysi tokia ta musu lietuvele ,kad tik pasigirt ka gero padarem.,kad tik is seimos paskutini lita atimt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto