Šimtukininkams – politikų padėkos ir dovanos

Vakar rajono politikai pagerbė rajono abiturientus, per brandos egzaminus gavusius šimto balų įvertinimą. Savivaldybės atstovai dvylikai abiturientų įteikė padėkos raštus ir dovanas.
Šiemet dvidešimties šimtukų kraitį dalijosi tik Merkelio Račkausko ir Gabijos gimnazijų auklėtiniai.

SVEIKINO MIESTO MERAS
Į Savivaldybę tradiciškai buvo pakviesti geriausi rajono abiturientai, kurie per brandos egzaminus pelnė maksimalų įvertinimą – 100 procentų.
Šimtukininkus į jų pagerbimą atlydėjo Gabijos gimnazijos direktorius Stasys Šiurkus bei Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė.
Abiturientus sveikino miesto meras Antanas Tenys, Savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė, Tarybos švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Sigita Bernotienė, mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
„Dirbdami nuoširdžiai, dorai, sąžiningai atlikote savo darbą ir gavote aukščiausią įvertinimą. Nėra didesnio džiaugsmo kaip įvertinimas už gerai atliktą darbą“, – džiaugėsi gimnazijų šimtukininkais A. Tenys.
Jis gabiems abiturientams įteikė padėkos raštus, taip pat po dovaną – Jono Strazdausko fotoalbumą apie Mažeikių kraštą „Miestas upės vingyje“.
„Niekas niekur jūsų nelaukia išskėstomis rankomis. Todėl ir linkiu vietą po saule išsikovoti patiems. Pirmą etapą jūs jau įvykdėte“, – gyvenimiškai palinkėjo Saulius Šiurys.
Po sveikinimo kalbų įvyko trumpa diskusija prie kavos ar arbatos puodelio, kurios metu jaunuoliai pasakojo apie savo patirtį laikant egzaminus, ateities planus ir vizijas.

ŠIMTUKAIS ĮVERTINTI GIMNAZISTAI
Daugelio rajono mokyklų vadovai sakė, kad šiemet jiems pavyko pasiekti geresnių rezultatų nei pernai, tačiau maksimaliu abiturientų žinių įvertinimu gali džiaugtis tik dvi švietimo įstaigos: 7 šimtukus surinkusi Merkelio Račkausko gimnazija ir net 13 šimtukų gavusi Gabijos gimnazija.
Abiejose įstaigose yra po abiturientą, gavusį tris šimtukus. Gabijos gimnazijos auklėtinis Artūras Baguckis maksimalų įvertinimą pelnė iš matematikos, lietuvių kalbos ir fizikos egzaminų, o Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientas Eimantas Abelkis – iš lietuvių kalbos, biologijos ir chemijos. Iš dviejų – lietuvių kalbos ir istorijos – egzaminų šimtukus gavo tos pačios gimnazijos auklėtinė Rita Jonušaitė.
Aukščiausią įvertinimą iš lietuvių kalbos gavo „gabijietės“ Rasa Godelytė, Monika Šulcaitė, Ieva Gaudiešiūtė, Ieva Skurdauskaitė, Maria Razgute, Laima Miklovaitė ir Jurga Jagminaitė. Iš anglų kalbos maksimaliai įvertinta Monika Briunytė, o iš istorijos Živilė Pikturnaitė ir Austėja Dumarkaitė.
Merkelio Račkausko gimnazijoje, be minėtų gimnazistų, šimtukus gavo Aurelijus Gerikas iš matematikos, o Neringa Dargytė iš lietuvių kalbos egzamino.
Rytis SAVICKIS
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto