Šioje „Maisto banko“ akcijoje mažeikiškiai buvo mažiau dosnūs

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį ir šeštadienį Mažeikiuose esančiuose septyniuose prekybos centruose vyko ilgiau negendančio maisto produktų rinkimo nepasiturintiesiems rudeninė „Maisto banko“ akcija. Geros valios žmonės maisto produktus aukojo aštuonioms socialinės globos įstaigoms iš Mažeikių, Skuodo bei Akmenės rajonų.

„Maisto banko“ komunikacijos projektų vadovė Miglė Petronytė informavo, kad rudeninės akcijos metu Mažeikių prekybos centrų pirkėjai iš viso paaukojo 7781 vienetus maisto produktų. Jų vertė – 7,9 tūkst. eurų. Iš viso mūsų mieste buvo užfiksuoti 2294 aukojimo atvejai.
Lyginant su pavasarį, prieš Velykas, vykusia akcija, dabar mažeikiškiai aukojo šiek tiek mažiau produktų. Pavasarį buvo paaukota 2345 kartus.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “Šioje „Maisto banko“ akcijoje mažeikiškiai buvo mažiau dosnūs”

 1. To siaip parašė:

  Matyt konservatorių gerbėjas,-a,o gal net narė-,ys?Bet,jei tikrai rimkiene fotografavosi ar kitaip viešinosi akcijos metu-,tai žemiau plintuso.Nes jos ir buvo ir tebėra pareiga sukurti tokią darbinę-savirealizacijos aplinką tiems žmonėms,kad nereikėtų būti išlaikomiems. Graudu dėl tokios politikierės.Niekada nebalsuočiau už kandidatę merų ar LR seimo narių rinkimuose.Beje ,graudu, nėra už ką balsuoti Mažeikiuose.

 2. Siaip parašė:

  Tariu aciu kryziams ir co., situ paprastais zmonemis „besirupinanciu“ verslininku deka, maisto banko klientu gretos, kas met dideja. Tik nepamirskit kitamet balsuot uz kryzius ir co………..

 3. Pilietei parašė:

  Pasimokykite pati,vietoj to,kad mokote žurnalistus…
  http://www.vlkk.lt/vlkk-nutarimai/nutarimai/del-simboliniu-pavadinimu-linksniavimo

 4. to pilietei parašė:

  gerbiamoji lietuvių kalbos mokove, kas tamstai sakė, kad pavadinimas nelinksniuojamas? Jeigu būtų akcijoje „Maisto banke“, tada nelinksniuojama. Kaip atrodytų sakinys: „Marti“ Žemaitė rašo apie tinginių šeimą? O normaliausiai skamba: „Marčioje“ Žemaitė rašo…

 5. Pilietė parašė:

  Dar kartą raginu periodiškai rengti lietuvių gramatikos egzaminus žurnalistams. Kai pavadinime daromos klaidos, nebesinori net teksto skaityti. Prašome nelinksniuoti pavadinimo kabutėse. Turėtų būti taip: ,,Maisto bankas“.

 6. nuomonė parašė:

  Kadangi nepasitikiu Maisto banku,tai aukoju tiesiogiai vargingai gyvenantiems…Raginu ir kitus tai daryti.Teko skaityti spaudoje,kaip savanoriai po tokių Maisto banko akcijų tempia pilnas tašes į savo namus…

 7. Rock parašė:

  Svarbiausia, kad rimkiene galėjo nusifotografuoti. Įdomu, kiek pati į tą krepšį įdėjo?

 8. Jurga parašė:

  Svarbiausia, kad aukojo savo krašto nepasiturintiems. Labai džiaugiuosi.

 9. CIOX$ parašė:

  Tai rodo, kad žmonės prasčiau gyvena.

 10. nepasiturintiems reikia duoti meškerę ,o ne žuvį parašė:

  Tai skatina savirealizaciją, psichologinį komfortą tiems žmonėms. Renkame valdžią, skiriami valstybės tarnautojai į pareigas tam ,kad galvotų apie darbo užimtumą tokiems žmonėms pagal kompetencijas bei fizinius pajėgumus.O dabar kas gaunasi? Dar viena soc. grupė darosi politiką, įvaizdį?

 11. Fe parašė:

  Suskrido konervu musės sau maisto pasirinkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto