***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Ar džiaugsimės Plinkšių paplūdimiu?

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Atšilus orams tuoj pasileisime į parkus, paplūdimius pasilepinti taip išsiilgta saulute, šiluma, gražiu oru. Gal atsiras ir drąsesnių, išbandysiančių vandens malonumus. Tik ar labai apsidžiaugsime apsilankę Plinkšių paplūdimyje? 

Sezonas jau sparčiai žengia pirmyn, o čia atvykus gąsdina lankytojus pasitinkantis vaizdas. Į tolį per 3 metrus, jei ne daugiau, nuo kranto suplakta meldų krūva. O dar kažkas naiviai tikėjosi tuos meldus, plūduriuojančius vandenyje iki metro gylio, sudeginti. Deja, pavyko tik išrūkyti visą kaimą ir dar prismardinti visą paplūdimį. Tad nebeaišku, nei kur gamtos apsauga dingo, nei kur už tvarką atsakinga seniūnija.
Taip, kaimas visas tikrai gražėja, bet tuoj pabirs poilsiautojai, o ar jie džiaugsis tokiu paplūdimiu?
V. Kostiugovienė 

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Ar džiaugsimės Plinkšių paplūdimiu?”

  1. He parašė:

    Zinovui – tu gal atsipeikek zmogau , skaityk ka rasai . Tokiu gudruoliu kaip tu pilni pakampiai , o kas idejo sita straipsni tai super padare,jokiu vandens talkiniu tvarkymo darbu ner , o kam priklauso vandens telkiniai :? Skaitytojams nejuokink zinove :D Nori pasirodyt vaziuok ir sutvarkyk. Valdzizi musu rajona geda turetu but pardave dvara tuo paciu ir parka ir ezera apleido visai. O pries kiek tai metu Plinksiu parkas buvo pavyzdys musu rajone , ezera , bent jau sioj pusej kur foto tvarke puikiausiai kiek zinau , o dabar kas daros, geriau sau i kisene pinigus susikist negu poilsio vietas tvarkyt geda. Zinove uzsikaskt tais meldais i tylek geriau.

  2. žinovas parašė:

    Nestumk meldų, bei nešvaraus vandens ant seniūnijos darbuotojų, tuo labiau ant gamtos apsaugos darbuotojų, bei policijos, kalti metų laikai, pati gamta, ją supantys žmonės. Jei nori pasikelti sau reitingus nelipk ant kitų žmonių paimk grėblį ir išvalyk. Kaži kaip būtų, jei pati dirbtum, o kol neužimam jokių pareigų, vandenį tarp žmonių drumsti labai lengva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto