***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Atvirų durų dienose – 200 mokinių

Mokiniai susipažino su Politechnikos mokyklos veikla. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=137 template=caption]Mažeikių politechnikos mokykloje bei įstaigos Viekšnių skyriuje vyko atvirų durų diena. Du šimtai mokinių ir jų tėveliai turėjo galimybę susipažinti su mokykloje rengiamomis specialybėmis, mokyklos gyvenimo akimirkomis, daugiau sužinoti apie dominančią specialybę.

Iš pradžių visi susirinko aktų salėje. Renginį pradėjo nuotaikingas mokyklos šokių kolektyvo „Don’t stop“ pasirodymas.
Visus, atvykusius į atvirų durų dieną, pasveikino mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. Su mokykloje rengiamomis specialybėmis supažindino profesijos mokytojai ir mokiniai, kurie stengėsi savo specialybę pristatyti kuo įdomiau: interjero apipavidalintojai kvietė svečius dekoruoti arbatos puodelį, apdailininkai tikrino svečių jėgas plytos laikymo ir kitose rungtyse.
Svečiai atsakinėjo į klausimus, susijusius su mokykla ir mokykloje rengiamomis specialybėmis. Teisingus atsakymus lydėjo dovanėlės su mokyklos atributika.
Svečiai galėjo apžiūrėti mokyklos teorinio bei gamybinio mokymo patalpas, kai kurie bandė atlikti „praktines užduotis“ – virinti, jungti elektros laidus ir pan.
Atvirų durų dienoje dalyvavo mokiniai iš Senamiesčio, Kalnėnų, „Ventos“, Užlieknės, Ukrinų, Krakių, Ruzgų, Balėnų pagrindinių mokyklų, Viekšnių gimnazijos bei Sodų vidurinės mokyklos.

Vaidas Endrijaitis,
popamokinės veiklos organizatorius

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto