***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Augam saugūs, sveiki ir linksmi

Inos Ievos ZABIELIENĖS nuotr.

Per Lietuvą keliaujantis Sveikatos virusas Mažeikių lopšelį-darželį „Berželis“ pasiekė gegužės 27–31 dienomis.

Visą savaitę vyko renginiai, skirti saugos ir sveikatos įgūdžių formavimui ir įtvirtinimui. Vaikai žiūrėjo filmukus apie saugumą ir nelaimingus atsitikimus gamtoje, gatvėje, kieme ir namuose. Grupėse vyko pokalbiai apie ugnį, vaistus, vandenį, transportą, apie pagalbą nelaimės atveju. Sankryžose ir prie gatvės vaikai stebėjo šviesoforo darbą, transporto eismą  gatvėse, žmonių judėjimą šaligatviais ir pėsčiųjų perėjose. Žaisdami įvairius žaidimus, vaikai mokėsi saugoti save ir draugus, bendravo, parodė savo kūrybinius ir sportinius gebėjimus.

Inos Ievos ZABIELIENĖS nuotr.

Vyresniojo ir priešmokyklinio amžiaus vaikai autobusu išvyko į Leckavos slėnį prie Ventos upės. Išvyka-pramoga organizuota gražiai įrengtoje stovyklavietėje. Vaikai mankštinosi,
rungtyniavo, žaidė, dainavo, atliko logines užduotis kartu su personažais: Pievų karaliene, varlytėmis, Gandru ir Išdykėliu berniuku.
Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų suteikė ne tik parengtos sveikatą stiprinančios užduotys, bet ir muilo burbulų fiesta, apdovanojimai ir vaišės gamtoje.

Ina Ieva Zabielienė
Mažeikių l. d. „Berželis“ auklėtoja kūno kultūrai 

Inos Ievos ZABIELIENĖS nuotr.

 

Inos Ievos ZABIELIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto