***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Badmintonas moko sąžiningos konkurencijos

Badmintono turnyro nugalėtojai su savo mokytoju: Donatas Radzys (pirmas iš kairės), Lukas Tenys, mokytojas Rolandas Volkovas ir čempionu tapęs Gintautas Gaubys (pirmas iš dešinės) Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Ketvirtadienį Tirkšlių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko badmintono turnyras, kuriame savo jėgas išbandė 6–12 klasių mokiniai. 20 jaunųjų badmintono entuziastų dviejose aikštelėse varžėsi
dėl šių metų turnyro čempiono vardo.
Pasak kūno kultūros mokytojo Rolando Volkovo, badmintonas reikalauja daugybės fizinių ir psichologinių duomenų. O pirmiausia – greito mąstymo ir žaibiškos koordinacijos. Tad mokykloje surengto turnyro tikslas buvo sudominti mokinius badmintonu, išmokyti atkakliai siekti tikslo, laikytis sąžiningos konkurencijos principų, tobulinti asmenybę.
Tirkšliškiai išsiaiškino geriausius: finale Gintautas Gaubys nugalėjo Karolį Miliešką ir tapo turnyro čempionu. Mažajame finale dėl trečiosios vietos varžėsi Donatas Radzys ir Lukas Tenys. Nugalėjo daugiau patirties turintis Donatas, Lukas liko ketvirtas.

Daiva ABRUTIENĖ,
Tirkšlių vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja

Badmintono turnyre savo jėgas išbandė 6–12 klasių mokiniai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Badmintonas moko sąžiningos konkurencijos”

  1. profas parašė:

    atvarykit čempionai į Viekšnių gimnazija draugiškus mačus sužaist,būtų labai įdomu:)

  2. Donatas parašė:

    Aš esu tas iš kairės bet mano pavrdė rašosi Radzys, o ne Rudzys….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto