***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Bėgimas Sedos gatvėmis

Po starto. A. KAZLAUSKIENĖS nuotr.

Birželio 6 d. Sedos bendruomenė, dalyvaujanti Susisiekimo ministerijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, organizavo sportinį renginį „Saugus bėgimas Sedos gatvėmis“.

Bėgime dalyvavo 44 sediškiai: 20 moterų ir 22 vyrai. Jauniausia dalyvė buvo 3 metukų Marta Čekytė, taip pat 7-erių metų jos brolis Gabrielius, pora metų vyresnis Modestas Litvinas. Modestas įveikė visą 2,5 km trasą. Vyriausiai bėgikei – 54 metai.
Bėgimas buvo organizuotas mokslo metų baigimo proga. Savo aktyvumu nustebino Sedos vaikų darželio moterys: dalyvavo 8 bėgikės, visos įveikė visą trasą ir sėkmingai finišavo. Bėgimas startavo nuo Sedos viešbučio Gadono gatvėje, čia ir finišavo.  Bėgama buvo Piliakalnio, Klaipėdos, Vytauto gatvėmis. Eismo saugumui užtikrinti bėgikus lydėjo policijos ekipažas.
Visi renginių dalyviai apdovanojami Susisiekimo ministerijos dovanomis, skirtomis saugiam eismui: atšvaitais, liemenėmis, rankinėmis ir kt. Renginyje dalyvavę VĮ „Telšių regiono keliai“ atstovai SES vadovas Arūnas Raibužis ir inžinierius Vygantas Mikuta     apdovanojo bėgikus saugaus eismo priemonėmis. Sedos seniūnija nugalėtojams įteikė taures, mokykla – atminimo medalius.
Nors nukrapnojo šiltas lietutis, nuotaikos niekam jis nesugadino. Žiūrovai plojo ir, žinoma, pavydėjo dalyviams ne tik dovanų, bet ir jų sveiko pasiryžimo ir savęs nugalėjimo.