***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Berželyje“ sukosi tolerancijos malūnėliai

Asmeninio archyvo nuotrauka

Visi mes esame skirtingi. Tiek maži, tiek dideli savy nešiojam šilumą, juoką, kiti – nerimą ar baimę… Todėl skatiname vaikus nenusigręžti nuo tų, kuriems gyventi yra sunkiau.

Ta proga penktadienį valandėlėje „Sukasi tolerancijos malūnėliai“ sulaukėme svečių iš Kalnėnų pagrindinės mokyklos – 1c kl. mokinių su mokytoja Regina. Kalbėjomės apie žodžio „tolerancija“ prasmę ir linkėjome vaikams būti tolerantiškiems: draugiškiems, gerbti savo draugus ir jų nuomonę, norus, nesišaipyti ir nesijuokti, ypač jei jis „kitoks“. Juk kiekvienas nori būti mylimas, gerbiamas, suprastas ir saugus. Gerumo  žodžius „pūtėme“ malūnėliais, kad jie pasiektų ir kitus.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Valandėlės metu skambėjo vaikų sakomi posmai apie džiaugsmiuką, dainelės ir rateliai apie draugystę. Žaidėme nuotaikingus ir smagius žaidimus.
Manome, kad tai dar viena diena, kurios dėka į vaikų širdis pasibeldė gerumas, noras suprasti, užjausti ir padėti. Gal kai kas pagalvos, kad mes dar maži, kad žodis sunkus, bet tai netiesa. Gerumo niekada nebūna per daug.
Irena DAUKŠIENĖ         
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė             

Asmeninio archyvo nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto