***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Buratine“ – konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lopšelio-darželio „Buratinas“ sporto salėje vyko konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ tarp priešmokyklinio ir vyresniojo amžiaus ugdytinių. 

Renginio tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus stiprinti ir saugoti savo ir kitų sveikatą, suprasti, kaip svarbu yra sveikai maitintis, sportuoti, grūdintis, gerai jaustis.
Kiekviena komanda buvo parengusi išradingą ir nuotaikingą prisistatymą. Dalyvių nuotaika buvo puiki, sirgaliai ir tėveliai aktyviai palaikė savo komandas.
Komandos dalyvavo įvairiose rungtyse: šuoliavo „kamuoliais-žirgais“, sodino ir rinko „bulves“, dėliojo dėliones, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Užduotis konkursui parengė kūno kultūros pedagogė Roma Gydrienė.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Komandų dalyviai stengėsi greitai ir kokybiškai atlikti užduotis. Olimpinis šūkis „Svarbu ne laimėti, o dalyvauti!“ vaikus nuteikė optimistiškai, neleido nusiminti nepasisekus ar suklydus.
Komisijai susumavus rezultatus III vietos nugalėtojais tapo 8 grupės ugdytiniai (aukl. Liuda Petrošienė), II vieta atiteko 9 grupės (aukl. Vilija Tumavičiūtė), ir 10 grupės (aukl. Irena Veselienė) komandoms, I vietos laimėtojais tapo patys greičiausi ir sumaniausi 11 grupės ugdytiniai (aukl. Liudmila Ligeikienė). Šaunuoliai! Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, dovanėlėmis.
Tėvelių vardu dėkojame lopšelio-darželio „Buratinas“ konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ organizatoriams už gražų, nuotaikingą renginį.
11 grupės ugdytinio Luko GULBINO mama
Inga GULBINIENĖ

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Buratine“ – konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“”

  1. mama parašė:

    Šaunuoliai buratiniečiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*