***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Didžiąją Velykų savaitę – geri darbai

Specialistė B. Liseckienė, soc. darbuotoja Nijolė Liegaudienė ir lankomi žmonės. Aidos DULINSKIENĖS nuotr.

Velykų rytą skambantys varpai paskelbs džiaugsmingą žinią apie sustingusio, tamsių vakarų meto pabaigą. Vilties pavasario laukiame visi, o ypač tie žmonės, kuriems Vilties pavasario reikia ne tik gamtoje, bet ir sieloje. Kokie mes kai kurie laimingi, kad galim matyti gamtos grožį, kokie mes laimingi, kad vaikštom, o rankomis galim galybę darbų atlikti… Deja, yra daugybė žmonių, kurie šito jau nebegali. 

Mes, Šerkšnėnų seniūnijos darbuotojai, stengiamės nors truputį  palengvinti vienišų, neįgalių, gulinčių slaugos namuose, vargingose socialinės rizikos šeimose gyvenančių žmonių dalią.
Didįjį ketvirtadienį ir penktadienį, kovo 28 ir 29 dienomis, specialistė Birutė Liseckienė, dirbanti su vienišais, neįgaliais žmonėmis, ir socialinė darbuotoja Nijolė Liegaudienė, dirbanti su socialinės rizikos šeimomis, lankė būtent tuos žmones, kuriems reikia gražaus, šilto žodžio, apkabinimo, mažos, gražios rankų darbo dovanėlės, kuri galbūt papuoš Velykų stalą.
Labai norėjosi nors truputį nudžiuginti žmones, ir manome, kad mums tai pavyko. Daugelio aplankytų ir apdovanotų žmonių akyse žybsėjo laimės ašaros, kai skaitėme Velykinius sveikinimų žodžius, o prasiskleidusio berželio lapeliai ar žolytė, užaugusi kiaušinio lukšte, ta pavasarinė gyvybė lyg ir skatino: keltis, keltis savo dvasia…
Šiemet džiaugiamės žmonėmis, kurie už  pašalpas atlieka visuomenei naudingus darbus, būtent jų pagalba turėjome daugybę rankų darbo (siuvinėtų, nertų, megztų, klijuotų, karpytų) dovanėlių. Norėtume padėkoti Žemalės kaimo moterims: Rimantei Stonytei, Evai Česnauskienei, Silvijai Strielkutei, Linai Laivytei, Linai Dygaitienei, rubikiškėms Paulinai Petrauskienei, Vaidai Butkienei, Veronikai Jurgaitytei, plinkšiškėms Daivai Savickienei, Reginai Damunskienei, Lilijai Lukauskaitei už nuostabius darbelius, sušildžiusius žmonių širdis.
Šv. Velykos – tai vilties ir prisikėlimo, tai sielos šventė. Todėl būtent to ir linkiu visiems žmonėms, – žmogiškos šilumos.
Aida Dulinskienė

Velykiniai darbeliai. Aidos DULINSKIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto