***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Dvidešimt „Futboliuko“ dienų

Renginio akimirka. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=342 template=caption]Mažeikių lopšelis-darželis ,,Žilvitis“ buvo vienas iš tų, kuriems nusišypsojo laimė dalyvauti tęstiniame „Futboliuko“ projekte.

Nuo kovo pradžios iki praėjusios savaitės įstaigoje karaliavo futboliukas. Projekte dalyvavo lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytiniai, jų tėveliai, kiti šeimos nariai ir vaikai, atvykę iš lopšelio-darželio „Buratinas“ ir „Berželis“, taip pat Kiškis Sveikuolis su savo draugais – Tigriukais.
Dvi savaites visas darželis ūžė, kalbėjo apie garbingo žaidimo taisykles, piešė piešinius, kūrė skanduotes, šūkius, mokėsi „Futboliuko“ himną.
Sporto salėje, vadovaujami auklėtojos kūno kultūrai, visi projekto dalyviai žaidė mini salės futboliuką, dalyvavo įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose. Neabejingos futbolui liko pedagogės, šį žaidimą išbandė ir tėveliai.
Auklėtoja Daiva parodė, kaip valdyti kojomis kamuolį, teisingai spirti, garbingai žaisti. Į baigiamąją „Futboliuko“ šventę atvyko atstovai iš Lietuvos futbolo federacijos: A. Stacenko, L. Dunauskas, Pavasario pagrindinės mokyklos direktorius S. Jakučinskas, FK „Atmosfera“ treneris N. Gudaitis.
Žaidžiant futboliuką liejosi neišpasakytos aistros ir emocijos. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, lipdukais, apyrankėmis su užrašu „Mus vienija futbolas“.
Daiva Juškienė,
auklėtoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto