***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Eglutės“ bendruomenė susitiko su edukologe

Asmeninio archyvo nuotrauka

Seimas, siekdamas pagerinti vaikų sveikatos rodiklius, skatinti naudingų įpročių, elgesio ir vertybių formavimąsi, 2014-uosius paskelbė Vaikų sveikatos metais.
Nuo šių metų pradžios mūsų įstaigos bendruomenė pradėjo vykdyti projektą „Ir saugus, ir sveikas auga mūsų vaikas“. Projekte numatyti įvairūs sporto renginiai, sveikatos valandėlės, susitikimai su sveikatos specialistais. Jie skirti darželio pedagogams, ugdytiniams, jų tėveliams.
Praėjusią savaitę darželyje įvyko susitikimas su Telšių visuomenės centro Mažeikių filialo edukologe Daiva Černiauskiene.
Savo pranešime ji akcentavo asmens higienos, fizinio aktyvumo, mitybos, grūdinimosi svarbą vaikų augimo ir vystymosi procese. Atkreiptas tėvų dėmesys į tai, kad vaikai mažai juda, daug valandų praleidžia prie televizoriaus, nesveikai maitinasi. Tėvai turi būti pavyzdys savo vaikams: daugiau laiko kartu su jais praleisti lauke, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.
Susitikimas su edukologe buvo naudingas ir pedagogams, ir ugdytinių tėvams. Jau planuojame naujus susitikimus, nes ši tema mums visiems labai svarbi. Juk vaikų sveikata – didžiausias turtas.
Margarita JASINSKIENĖ
Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto