***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Gintarėliai“ dalijosi gerumu ir meile

Asmeninio archyvo nuotrauka

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė savo šiluma nutarė pasidalinti su Mažeikių rajono Palnosų ir Urvikių kaimuose gyvenančiomis „Ąžuoliuko“ ir „Žemynos“ šeimynomis. Šiose šeimose gyvena vaikai iš globos namų. Juos augina jų globėjai – tėvai. 

Šio susitikimo tikslas buvo – pabendrauti su vaikais, pasidžiaugti kartu, palinkėti, kad išsipildytų jų svajonės ir lūkesčiai.
Svečius pasveikino mažosios darželio dainorėlės. Visų širdis palietė auklėtojos dainuojama daina „Gerumo sparnas“. Darželio pedagogių komanda padovanojo vaikams stebuklingą draugystės pasakėlę iš miško. Atėjo ir dovanų teikimo dalis. Kalėdų senelis pasveikino visus susirinkusiuosius. Išgirdome dainų, eilėraščių, palinkėjimų. Nustebino globojamų vaikų drąsa, nuoširdumas, paprastumas. Atsiskleidė ir talentai. Buvo išdalintos dovanos. Stebuklai tuo nesibaigė. Visi kartu vaišinomės draugystės pyragu, gėrėme arbatą.
Vaikai buvo pakviesti į darželio dailės studijos patalpas. Čia jie žaidė, piešė, gamino kalėdinius žaisliukus ir pažadėjo atvykti dar kartą.
 Vaikai buvo nustebinti, nes kiekvienas jų slapčiausias noras buvo išpildytas. Pajutome savo viduje karštai plakant širdį, supratome, kad gyvenime svarbiausi dalykai yra meilė, gerumas, bendrystė, atjauta, kuria reikia dalintis su kitais.
Saulė SADAUSKIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Asmeninio archyvo nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto