***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Globos namuose vyko Atvirų durų diena

Žvarbią pirmąją žiemos dieną jaukioje globos namų salėje susirinko nemažas būrelis svečių. Nuotrauka iš Globos namų albumo

[nggallery id=264 template=caption]Sekmadienio popietę miesto gyventojus ir svečius į Atvirų durų dieną „Vaikystei reikia svajonės“ pakvietė Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namų bendruomenė.

„Išsipildymo akcijos“ dalyviai

Žvarbią pirmąją žiemos dieną jaukioje globos namų salėje susirinko nemažas būrelis svečių.
Mus aplankė rajono Savivaldybės vicemeras Jonas Siminkevičius, ištikimosios ir ilgametės vaikų draugės, moterų LIONS klubo narės, Rotary klubo atstovas, Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas, Senamiesčio pagrindinės mokyklos direktorė, socialinė pedagogė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė, Turistų klubo vadovai, Politechnikos mokyklos pedagogė, gimnazistai, vaikų globėjai ir kiti neabejingi tėvų šilumos netekusiems vaikams mažeikiškiai.
Šiltu padėkos žodžiu atėjusius pasveikino Globos namų direktorė Birutė Vaičkienė. Įstaigos vadovė pasidžiaugė, kad Mažeikių mieste organizuojamos bendruomeniškumo akcijos „Sušildykim sielas“ renginius pradedame ir mes, organizuodami Atvirų durų dienos  popietę. Globos namai jau 10 metai taip pat yra TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ dalyviai. Todėl šios dienos tikslai yra labai kilnūs ir geranoriški.

Susipažino su vaikų gyvenimu

Susirinkusieji turėjo progą pasidomėti nuotraukose „sustabdytomis“ šių namų vaikų gyvenimo akimirkomis, pasidžiaugti jų išradingumu savo rankomis kuriant darbelius. Svečiams nuotaiką skaidrino vaikų koncertas su „Boružėlių“ pasirodymais bei vyresniųjų mergaičių ir savanorių merginų šokiais. Tačiau vaikų atliekamos dainos ne vieną privertė susimąstyti: „O aš ar galiu jiems padėti? Ir kaip?“
Vaikų vadovės G. Gaižauskienės ir socialinės darbuotojos Elenos Končiuvienės paruošta muzikinė programa – pasveikinimas daugeliui dalyvavusių širdyse sukėlė sumaištį…
Atvykusieji sulaukė atsakymų į daugelį juos dominusių klausimų apie vaikų globos, įsivaikinimo galimybes ir pan. Renginį pratęsė susipažinimas su įstaiga, pasisvečiavimas vaikų šeimynose, tiesioginis bendravimas su čia gyvenančiais vaikais.
Širdimi pajutome ir nuoširdžiai tikime, kad po Atvirų durų dienos atėjusieji į šventės pradžioje kilusį klausimą: „O aš ar galiu jiems padėti?“, tvirtai, sau nemeluodami, atsakė: „Taip, galiu“.

Raimonda Veličkienė
direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui su vaikais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto