***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Šventė Raudonos nosies dieną

Globotiniai, pasipuošę klouno kostiumais, išsiruošė praskaidrinti ligoniukų nuotaiką. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=112 template=caption]„Maža yra gyventi pačiam ir leisti gyventi kitiems – reikia gyventi pačiam ir padėti gyventi kitiems“. Orion E. Madison.
Tad vos tik išgirdę apie „Raudonos nosies“ akciją, Mažeikių Vaikų našlaičių ir senelių globos namų savanoriai, paskatinti direktoriaus pavaduotojos Raimondos Veličkienės, pareiškė norą joje dalyvauti.

Aplankė mažuosius ligoniukus

Globos namų vaikai kartu su administracijos darbuotojais pradėjo ruoštis akcijai. Prie renginio sutiko prisidėti ir verslininkų klubo Rotary nariai.
Sekmadienio rytą būrelis linksmai nusiteikusių klounų patraukė ligoninės link. Globos namų auklėtiniai ir darbuotojai buvo nusiteikę aplankyti mažuosius ligoniukus ir praskaidrinti jų nuotaiką.
Vaikai visi kartu žaidė, vaidino, pūtė muilo burbulus. Prisiminimui sergantys vaikučiai gavo dovanų balionų, globotinių pieštų atvirukų, po žaislinį klouną – kaip prisiminimą apie linksmintojų viešnagę.

Pasveikino ir senolius

Visus akcijos dalyvius buvo užvaldžiusi tokia gerumo nuotaika, kad nutarta klouno šypsenas išdalinti ir kitiems – vyresnio amžiaus žmonėms.
Kadangi šie metai paskelbti Kartų solidarumo metais, tad jaunieji klounai nuvyko ir į slaugomų ligonių skyrių, kur dalijo šypsenas ir seneliams bei kitiems neįgaliems asmenims.
O juk tiek nedaug tereikia – bendra šypsena, gražus palinkėjimas – ir diena tampa šviesesnė. Šypsojosi ir sutikti atsitiktiniai lankytojai.
Ir kiek daug prasmingų įspūdžių gavo globos namų auklėtiniai, dalydami šypsenas. Jie suprato, kaip gera, kai gali kitam suteikti džiaugsmo ir kai pats gali dalintis.
Ir globos namai, ir Rotary klubas džiaugiasi pavykusia akcija.

Raimonda VELIČKIENĖ
Mažeikių Vaikų našlaičių ir senelių globos namų direktoriaus pavaduotoja

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Šventė Raudonos nosies dieną”

  1. Ramis parašė:

    Saunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto