***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Kaziuko mugė „Bėkit visi pas kermošių“

Asmeninio albumo nuotraukos

Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namuose vyko jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Šiemet svečiavosi senjorų klubo „Svajos“ aktyvas bei lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogės ir vaikučiai.
Kaziuko mugė – pats tikriausias pavasario pranašas – tokiais žodžiais renginį pradėjusi socialinė
darbuotoja Kristina pakvietė senjorų klubo aktyvą atlikti linksmą dainą „Tai kermošius, tai Kaziukas“. Po to „Eglutės“ bendruomenė parodė savo paruoštą programėlę. Dalyvavo „Ežiukų“ grupės vaikai, jų auklėtoja Rasa Januškevičienė. Dainų, muzikinių ratelių juos mokė meninio ugdymo pedagogė Elona Juškevičienė. Savo programėlę mažieji pradėjo menine kompozicija „Jau
saulelė vėl atkopdama budino svietą“, svečius linksmino muzikiniu rateliu „Tek saulelė“, daina apie kiškelį, lapę, patarlėmis, priežodžiais apie pavasarį, pasaka be galo apie vilką. Vaikai visus mokė šokti žemaitišką polką.
3 dainas: „Ku tas znočej“, „Blakelė“, „Ramčtadrylia“ susirinkusiesiems taip pat dovanojo pedagogių kvartetas.
Po svečių pasirodymo toliau dainomis „Su pirmąja kregžde“, „Berželis“ visus džiugino globos namų gyventojas Bernardas Kazimieras Norvilis su senjorų klubo aktyvu.
Vardinių proga buvo pasveikintas Bernardas  Kazimieras. Jam linkėjome būti sveikam, energingam, visada besišypsančiam ir linksmam. Smagią dainą „Laikas“ varduvininkui dovanojo vaikų tarybos
narė Neringa.
Po programos buvo paskelbta Kaziuko mugė. Ir ko tik čia nebuvo, akys raibo nuo rankų darbelių, šiltų kojinaičių, gražių staltiesėlių, įvairių vėrinių iš karoliukų, rankų darbo atvirukų ir skaniausių pyragų, riestainių. Visi draugiškai pasibuvome, pabendravome, pasivaišinome ir prisipirkome įvairiausių grožybių.

Kristina LAURINAITIENĖ
Socialinė darbuotoja

Asmeninio albumo nuotraukos

Asmeninio albumo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto