***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Koncertavo roko grupė „EsaM“

Mokyklos archyvo nuotrauka

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje koncertavo Plungės „Saulės“ gimnazijos roko grupė „EsaM“. Grupės vadovas – ilgametis šios gimnazijos direktorius Juozas Milašius.
Atlikėjai papirko nuoširdumu ir paprastumu, puikiu muzikavimu. Pilnutėlė salė didelių ir mažų žiūrovų plojo, lingavo, dainavo. Buvo smagu ir gera girdėti bendraamžius iš Plungės. Pajutom ir skirtumą nuo Mažeikių mokinių: plungiškiai koncertą vedė, kelias dainas padainavo ir laisvai bendravo žemaitiškai. Nuo to buvo dar jaukiau, jautėme žodžiais nenusakoma bendrystę.
Mokyklos, deklaruodamos atvirumą, dar tebėra labai uždaros, o jau tikrai reikėtų pradėti džiaugtis vieniems kitais, ne kritikuoti ar pavydėti, o mokytis vieniems iš kitų, už(si)degti idėjomis.
Genoveita Gricienė

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Koncertavo roko grupė „EsaM“”

  1. KLAIDA parašė:

    Vietoj žodžio-( nemanau -)turėjo būti.-MANAU.Labai atsiprašau už klaidą.

  2. Gricienei parašė:

    Ar tamsta šiltą bendravimą matuoji tuom ,kad jie šneka žemaitiškai.?Juokinga esi .Mažeikiuose daugumoje šeimų jau nebekalba žemaitiškai.Tai kaip kalbės vaikai ,jei jie ir nebemoka autentiškai kalbėti ,gal tik kai kurie .Ot įdomus vertinimas , ir dar direktorės .Nemanau ,kad šiltai ,draugiškai galima bendrauti kalbant ir bendrine lietuviška kalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto