***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Laižuviškiai sukosi šventiniame šurmulyje

Asmeninio archyvo nuotrauka

Laižuvos A. Vienažindžio pagrindinėje mokykloje gruodžio 9–13 dienomis vyko akcijos „Sušildykim sielas“ renginiai. Šiam tikslui susibūrė mokyklos savanoriai: Gabija Vasiliauskaitė, Deimantė Meškytė, Lukas Mišeikis, Martynas Jokubauskas, Gerda Meškytė, Agnė Majauskaitė, Aušrinė Samoškaitė, Žaneta Meškytė, Domantas Luinys, Ignas Bruveris, Odesa Norvaišaitė ir Vaidilė Mišeikytė, kuriems vadovavo mokytoja Edita Vasiliauskienė. Savanoriai jau prieš kelias savaites pradėjo ruoštis šiems renginiams, tad buvo daug pramogų.

Pirmadienį vaikai kepė žagarėlius, iš kurių darė „Žagarėlių eglutes“, kiti sportavo: žaidė stalo tenisą ir kvadratą, kuris mūsų mokiniams labai patinka. Moterys gamino iš šakų paukščius – strazdus, darė kalėdinius varpelius ir žvaigždutes miestelio eglutei. Pailsėjimui susirinkome išgerti kakavos su žagarėliais.
Antradienį vaikai gamino kalėdinius sausainius, sausainius padėjo kepti ir produktus davė mokytoja Aneliutė Balsienė. Vėliau vaikai ėjo žaisti į kambarėlį, kuriame buvo pilna žaislų, o sporto salėje žaidė stalo tenisą, badmintoną, krepšinį, kai kurie žaidė šaškėmis. Moterys darė kalėdinius atvirukus, karpė snaiges – kaip jas pasigaminti, mokė Gražina Gedrimienė. Paskui visi susirinkome prie didelio stalo ir ragavome sausainius su arbata. Taip pat valgėme pyragą, kurį iškepė mūsų mokyklos mokinės mama Skaistė Lakačiauskaitė.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Trečiadienį miestelio moterys pynė Advento vainiką. Vaikams buvo rodomas lėlių teatras, jie žaidė įvairius žaidimus ir spėliojo mįsles. Po to vyko sporto varžybos – estafetės, kvadratas.
Ketvirtadienį visi mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai važiavo į „Sušildykim sielas“ renginį Mažeikiuose ir vežė Advento vainiką, prisidėdami prie bendro Mažeikių miesto Adventinio vainiko pynimo. Prieš tai dar važiavome į Turizmo ir verslo informacijos centrą, kur Lygija Urbonaitė-Pociuvienė pamokė mus daryti gražius kalėdinius atvirukus.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Penktadienį vyko kaukių karnavalas. Savanoriai buvo pasipuošę klounais, kurių nosytes numezgė Jurgita Norvaišienė. Vaikai turėjo ateiti pasipuošę karnavališkai. Jie pasiskirstė į tris komandas ir žaidė įvairius žaidimus. Taip pat šokome įvairius šokius, vyko diskoteka. Po to visi valgė čeburekus, kuriuos iškepė Skaistė.
Išeidami visi karnavalo dalyviai gavo po dovanėlę – maišelį saldainių.

Šeštos klasės mokinė Gabija VASILIAUSKAITĖ

Asmeninio archyvo nuotrauka

 

Asmeninio archyvo nuotrauka

 

Asmeninio archyvo nuotrauka

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Laižuviškiai sukosi šventiniame šurmulyje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Šaunuoliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto