***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Liūtukai“ atsisveikino su rudeniu

Asmeninio albumo nuotrauka

Nejučia nuo medžių nukrito paskutiniai rudens lapai. Ruduo tuoj tuoj iškeliaus, palikdamas nuostabius spalvotus prisiminimus…

Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinėje „Liūtukų“ grupėje vyko Rudens atsisveikinimas. Vaikai parodė nuotaikingą spektaklį savo draugams, lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtiniams. Jie kartu minė mįsles, šoko, dainavo. Linksmybes pratęsė grupėje prie gausaus vaišių stalo: obuolių, morkų pyragų, vaisių, sulčių. Vaikai vieni su kitais susipažino, žaidė įvairiausius žaidimus, atsakinėjo į įdomius, žaismingus klausimus. Laikas prabėgo nepastebimai…
Rasutė KAUNECKIENĖ ir Daiva NARMONTIENĖ
Grupės auklėtojos

Asmeninio albumo nuotrauka

Asmeninio albumo nuotrauka

26 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Liūtukai“ atsisveikino su rudeniu”

 1. Aušra parašė:

  Super auklėtojos,kad taip gražiai išmokė vaikučius vaidinti,vaikai įsijautė į savo rolę,atidavė tam spektakliui visą save.Nėra lengva vaikus išmokinti vaidinti,auklėtojos turėjo įdėti nemažai pastangų.Šaunu,kad darželiai vieni su kitais bičiuliaujasi.Gera akims matyti gražias nuotraukas.

 2. Rasutė parašė:

  Malonu,kad yra gabių vaikų,kurie sugeba gėrį perteikti kitiems.Sėkmės.

 3. Izabelė parašė:

  Kaip malonu žiūrėti į gražias vaikų nuotraukas.Vaikų nuoširdumas atperka viską.Kam nepatinka,tas tegul ir neskaito šio straipsnio.

 4. Aušra parašė:

  Pasidžiaukime,kad „LIŪTUKŲ“grupės vaikai taip gražiai išlydėjo Rudenėlį į atostogas.Ar jums,komentatoriai,smagiau skaityti kriminalinius įvykius? Džiaukitės,kad Mažeikiuose yra rodomi gražūs,vaikams skirti spektakliai.Kam nuotraukų galerija nepatiko,lai tie ir nežiūri.

 5. ... parašė:

  saunuoliai vaikai, saunuoles aukletojos :) puikukad mieste ne vien kriminalines naujienos :)

 6. Olga parašė:

  Šaunuoliai jūs,mažieji aktoriukai,sėkmės tolimesniame gyvenime.Tegul jūsų gyvenimas būna šviesus,saulėtas,ne toks,kaip kai kurių neišprususių,paniurusių komentatorių.

 7. Rasutė parašė:

  Tikrai,kad mūsų Lietuvos liaudis nemoka pasidžiaugti kas yra gražu.Tik kai kurie lietuviai džiaugiasi kai kaimynui kažkas negero atsitinka,tada tai džiaugiasi.Džiaugtis reikia mūsų augančia karta,pasidžiaugti jų laimėjimais.Reikia mokėti pasidžiaugti,kai vaikams yra gera.Jei vaikams yra gera ir linksma,tai mums,suaugusiesiems,reikia mokytis iš vaikų nuoširdumo,meilės vieni kitiems,o ne pavydo,šmeižto ir bjaurių komentarų.Komentatorius Vardas turbūt neturi vaikų,neturi to įgimto meilės jausmo vaikams.Vardas,turbūt jūs nematėte spektaklių visai.Bent nors kruopelytę pagarbos jauskite mažiems vaikučiams-aktoriukams.Sėkmės.

 8. Salomėja parašė:

  Skirta ,,vardui“. Susidaro įspūdis, kad vaikų vaidybą nelaikote rimto ugdymo proceso, vykstančio darželyje, dalimi… o labai gaila, reiškia jūs pedagogiškai visai neišprusęs.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Matėm mes tokių spektaklių….

 10. Rasutė parašė:

  Vardui,būtent SPEKTAKLIS.Juoktis niekas nedraudžia.Nesugebate vaidinti,tai ir pavydite vaikučiams,kurie,ačiū Dievui,sugeba.Vardui patarčiau eiti į komikų klubą,ten galėsite prisijuokti iki soties.Ši pasaka buvo skirta vaikams ir jų tėveliams bei artimiesiems,o piktadariams komentatoriams.Visiems prasmingos,nuotaikingos ir linksmos darbo dienos.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  O MAN VIS DAR JUOKAS IMA…SPEKTAKLIS….

 12. ui ui parašė:

  kokių silpnų nevų žmonės…
  keiskim temą

 13. Rasutė parašė:

  Šypsenėle,jei ten būtų vaidinęs jūsų vaikas arba būtų stebėjęs šį spektaklį,tai tada,manau,nebebūtų tikras kaimas,nebebūtų kažkas kažkur pirst.Jei pati būtumėt mačiusi tą spektaklį,tai kitaip kalbėtumėt.Visų mažųjų aktoriukų tėveliai džiaugiasi,kad turi jų vaikai kažką parodyti kito darželio vaikams.Mes mokame pasidžiaugti ir garsiai,ir tyliai,o namuose mūsų vaikučiai dėmesio gauna su kaupu.O ko jūs pati sėdite prie to kompiuterio?

 14. sypsenele parašė:

  tikras kaimas, kazkas kazkur pirst, o atotrenkis per visus mazeikius, juokinga, kiek zmoniu tiek nuomoniu, atsipalaiduokit mamos, teciai ir kiti zmogiukai, dziaukites gyvenimu….maziau sedekit prie kompo, daugiau demesio aplinkiniams. Kartais tie kurie garsiai cia dziaugiasi, vaikams namuose demesio rodo lygiai 0.

 15. Izabelė parašė:

  Skirta komentatoriui Vardas,ko dar jums trūksta? Džiaukitės gražiomis vaikučių nuotraukomis,nesumeluotomis šypsenomis.Varde,nebūkite toks piktas.Išjunkite visus el.prietaisus ir išeikite į lauką įkvėpt gryno oro.sėkmės ir jums pavyks atsikratyti pykčio vaikams.

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  NU DAR KĄ NORS

 17. Inga parašė:

  Vaikai visą širdį atidavė tam spektakliui,įsijautė į savo rolę,išreiškė emocijas:šoko,dainavo,minė mįsles,vaišinosi,tarpusavy bendravo.Vaikai-tai visas pasulis,jie-mūsų viltis ir ateitis.Skirta komentatoriui Vardas,juokitės,jei yra iš ko.

 18. Izabelė parašė:

  Mokėkime pasidžiaugti tuo,kas yra iš tikro gražu:tai vaikų šypsenos,vaikų darbeliai,įvairūs spektakliai,žmonės,nebūkite tokie pikti ir paniurę kai žiūrite vaikų nuoraukas iš spektaklio,juk tai vaikams ir mums,suaugusiems,turėtų teikti tik teigiamas emocijas.Smagu,kam patiko,visiems geros ir nuotaikingos dienelės.Palinkėjimas Vardui:nejaugi jūs toks piktas ir pagiežingas žmogus esate? Nusišypsokite ir pasaulis nusišypsos jums.

 19. Vardas (privalomas) parašė:

  JUOINGA IR TIEK

 20. Inga parašė:

  Klausimas Vardui:iš ko jums juokinga? Nesupratau jūsų pasisakymo,verčiau pasidžiaugtumėte ir pasisemtumėte teigiamų emocijų iš vaikų nuoširdumo.

 21. Vardas (privalomas) parašė:

  NU MAN JUOKINGA

 22. Izabelė parašė:

  Kokios gražios nuotraukos,malonu žiūrėti,o auklėtojų sugebėjimas visus vaikus išmokyti vaidinti,kiek darbo jos turėjo įdėti,kol vaikai išmoko savo teksto žodžius.Visiems gerų emocijų ir,tuo pačiu,geros dienos.

 23. gerbiamieji, parašė:

  pasidžiaukime, kad yra ir gražių akimirkų, o kamnepatinka, tiesiog nežiūrėkite :) Visiems geros dienos

 24. Inga parašė:

  Lenkiu galvą prieš nuostabias,atsidavusias,savo darbą mylinčias Auklėtojas:Rasutę,Daivą ir Editą.Nėra lengva vaikučius išmokyti ir paruošti vaidinimui.Labai ačiū auklėtojoms ir,žinoma,mažiesiems aktoriukams.Komentatoriai,kuriems nepatinka nuoširdus vaikučių vaidinimas,kuriame nėra melo,apgaulės,o tik nuoširdus vaikiškas pasakojimas,tai tada nelįskite į nuotraukų galeriją.Tuo viskas ir pasakyta.Ačiū kam patiko.

 25. Inga parašė:

  Skirta komentatorei-{ iui} Vardas,jei jums neįdomu,tai kodėl tada peržiūrite nuotraukų galeriją? Jei vaidintų jūsų vaikas,patikėkite,tada būtų įdomu,juk taip? Pavydite,kad kiti vaikučiai gali suvaidinti gražią pasaką,na ir komentatorė-{ius}esate,fui.

 26. Vardas (privalomas) parašė:

  nu kad mums įdomu…pasaka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto