***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mažais žingsneliais – krepšinio link

Krepšinio varžybos, jas smagiai komentavo Margiukas. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Vienas pirmųjų vaiko žaislų dažniausiai būna kamuolys. Dar ankstyvajame amžiuje vaikai jį nešioja, ridena, spardo, mėto. Augant mūsų veiksmai su kamuoliu darosi sudėtingesni. Kartais – ir ateitį lemiantys…
Ketvirtadienį lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko „Smalsučių“ grupės „Mažojo krepšinio“ varžybos.

Visus metus vaikai treniravosi, mokėsi varyti kamuolį, mesti baudas, ginti savo krepšinį – taip ruošėsi varžyboms.
Į renginį pasikvietėme tėvelius, kad jie pasidžiaugtų savo mažaisiais krepšininkais, palaikytų juos, taip pat ir kartu pasportuotų. Pas mus svečiavosi ir krepšinio treneris Aloyzas Rudys, kuris treniruoja mūsų rajono krepšinio komandą „Mažeikiai“.
Šventėje pasirodė ir šuniukas Margiukas, kuris pakvietė vaikus ir jų tėvelius palenktyniauti estafetėse. Sporto vadovė trumpai papasakojo susirinkusiems svečiams apie „Mažojo krepšinio“ taisykles.
Po „Peliukų“ ir „Kačiukų“ komandų prisistatymo prasidėjo krepšinio varžybos, jas smagiai komentavo Margiukas. Pertraukėlės metu mažiesiems krepšininkams ir svečiams grupės mergaitės pašoko ritminį šokį.
Pasibaigus varžyboms darželio direktorė I. Buivydienė paskelbė rezultatą, pasidžiaugė varžybų akimirkomis. Treneris A. Rudys pasidalino mintimis apie „Mažojo krepšinio“ varžybas, paaiškino, kuo jos skiriasi nuo didžiojo profesionalaus krepšinio.
Po varžybų vaikai gavo pagyrimo raštus ir saldžias dovanas.
Džiaugiamės, kad mūsų darželyje išmokę pirmuosius žingsnelius, buvę ugdytiniai toliau treniruojasi Šiaulių, Klaipėdos, Mažeikių krepšinio salėse.

Sonata Kairienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Bronislava Antanavičienė, kūno kultūros pedagogė

Po varžybų vaikai gavo pagyrimo raštus ir saldžias dovanas. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto